Skocz do zawartości

Jakich kaskow uzywacie ?


Dyfuzor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam agv rc5 pro :evil: Kask zajebisty, ale mimo wszystko jak przy 80km/h wyje*ałem się na głowe to przez 2 tygodnie z lozka wstac nie moglem :banghead: Ludzie, ajk wy jezdzicie w kaskach typu tornado to sobie pomyslcie co sie z nim stanie podczas wypadku! Kumpel mial taki kask to zrobilismy test- zrzucilismy go z wysokosci 2 metrów. Reakcja? Kask pękł na 5 części. Chciałbym zauważyć ze podczas upadku sila jest duzo wieksza !Mozna z tego wywnioskowac, ze rownie dobra ochone zapewni ci jazda w czapce z daszkiem :P

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ajk wy jezdzicie w kaskach typu tornado to sobie pomyslcie co sie z nim stanie podczas wypadku! Kumpel mial taki kask to zrobilismy test- zrzucilismy go z wysokosci 2 metrów. Reakcja? Kask pękł na 5 części. Chciałbym zauważyć ze podczas upadku sila jest duzo wieksza !Mozna z tego wywnioskowac, ze rownie dobra ochone zapewni ci jazda w czapce z daszkiem ;)

pozdr.

 

JEJQ! to jak oni na to homologacje dostali? buehehe mój kask miał już sporo przygód i niemało razy spadał z niemałych wysokosci i nic mu nie jest, raz tylko szybka poszła.... a jak wytłumaczyć frajerom, żeby jeździli w kasku? bo moi kumple bardzo uparci. cisną te swoje komarki i zawsze bez kasków. :/ pewnie dlatego, że kask droższy od moto. :icon_eek: raz widziałem wypadek, kolo na skuterze jechał, o ile pamietam yamaha aerox i przed nim jakies auto dało ostro po heblach, to on żeby nie mu w dupe, to próbował sie ratować uciekajac na chodnik, ale krawężnik był za wysoki, to sie glebnął tak przy 60, miał kask typu orzeszek, a przejechał sie brodą po chodniku i tak zjechał skure, że było widac kośći.... widok był okropny. :/ i moje przemyślenia po tym są takie, że jeżeli kask, to tylko i wyłącznie taki, że osłania brode!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:) mimo iz dotychczas jestem tylko motoplecaczkiem ;) to uważam ze kask jest bardzo wazny Duzo ludzi zbiera na wymarzony sprzet zapominajac o ciuchach Wiem cos na ten temat w grudniu mój chłopak mial powazny wypadek i fakt ze jechal w dobrym kasku AGV ocalił mu życie ...

Pozdrawiam Ann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja używam od niedawna Nolana X- lite 901

 

 

 

udalo mi się go kupić naprawde tanio ......499 zł sprowadzony z Niemiec ....Mialem wcześniej Maxa w którym otwierala mi się szybka powyżej 100 km/ h odwracając się na boki juz o turbulęcjach na głowie powyżej 180 nie wspominam ..... ;) kiedy tylko założyłem Nolana ............wiecie co po prostu aż chce się jeżdzić.........pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Tigera co prawda dziadostwo ale wyglebilem na nim 2x i nawet szybka nie pękła

Jeszcze nie pekła. przywalisz mocniej, to peknie... :/ Tez sie zastanawiałem nad Tigerem, ale słucham wypowiedzi i widze, żer tego dziadostwa to nigdy w życiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie. W wielu postach przwija sie stwierdzenie, ze 500 zl to dobry kask. Ale jak wiadomo to wcale nie najdrozej. Chcialbym wiec dowiedziec sie, co jest takiego w innych kaskach - tych po 1500, 2000...

Pytam, bo zona mnie na pewno o to zapyta, jak bede kupowal moto...

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Caberga za 300 zl i powiem ze sie mile zaskoczylem,po wypadku po ktorym mialem ( wuyzucilo mnie po uderzeniu przez kierownice na jakies 7 metrow i uderzylem glowa o asfalt) kask nie pękł :icon_mrgreen: jedynie troche sie poobijał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img156.imageshack.us/my.php?image=kask7oj.jpg

A co myślicie o tym? :buttrock: :icon_mrgreen: Właśnie dzisiaj go kupiłem. Jest to jakiś kask z lat 80-ątych, produkcji rosyjskiej :banghead: Podobno założony na głowę tylko kilka razy. Myślę ze będzie dobry gdyż z tego co wiem to Rosjanie produkowali dobre rzeczy, a że w tamtych czasach byle kogo na motocykl enduro/cross nie było stać, to myślę że był on drogi- i raczej dobrej jakości. Dałem za niego 50 zł + nowe gogle Uvexa dostałem gratis :biggrin: W przyszłym tygodniu powinien do mnie dojść, zobaczymy czy będzie dobry. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img156.imageshack.us/my.php?image=kask7oj.jpg

A co myślicie o tym? wink.gif bigrazz.gif Właśnie dzisiaj go kupiłem. Jest to jakiś kask z lat 80-ątych, produkcji rosyjskiej wink.gif Podobno założony na głowę tylko kilka razy. Myślę ze będzie dobry gdyż z tego co wiem to Rosjanie produkowali dobre rzeczy, a że w tamtych czasach byle kogo na motocykl enduro/cross nie było stać, to myślę że był on drogi- i raczej dobrej jakości. Dałem za niego 50 zł + nowe gogle Uvexa dostałem gratis wink.gif W przyszłym tygodniu powinien do mnie dojść, zobaczymy czy będzie dobry. Pozdrawiam.

 

 

łoo kurfa ale wynalazek.. Trudno mi cos powiedziec na temat rosyjskich aa przepraszam radzieckich kaskow ale wyglada w miare solidnie... Jednak sprawdz czy uplyw czasu go troche nie zniszczyl np tworzywo z ktorego zostal wykonany przez lata moze stac sie bardziej kruchliwe...

ps nielepiej bylo dozbierac 75zl i kupic maxa 606

Edytowane przez krzychu-985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...