Skocz do zawartości

Jakich kaskow uzywacie ?


Dyfuzor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Airoh Speedfire.Jedyny minus to to, że od 130-140km/h wieje w nim i telepie mi glową na boki.Za rok inwestuje już w kask z wyższej pólki.Ma być cichy i z dobrym systemem wentylacji.Może nawet uda mi sie wyrwać jakiegoś Rossiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 x Tornado (to może zostawny bez komętarza :lol: )

2 x Firmy nie zidentyfikowano (ciut lepsze od Tornado)

1 x Orzeszek (stylowo wygląda w połączeniu z Komarkiem 8))

 

Ale już za niedługo Lazer Vertigo LX :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie mam jakis starszy model Lazera, ale planuje zakupić max'a crosowego.

 

[ Dopisane: 07-12-2005, 00:01 ]

a co mi powiecie o tym kasku tiger http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=74083079 :?: jak narazie nie mam wiele kasy a cos trzeba miec na glowie bo bez kasku przeziebiam sie :D
moim zdaniem lepiej juz kupic jakis używany kask ale lepszej firmy np.caberg albo nolan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andziafront napisał:

jak narazie nie mam wiele kasy a cos trzeba miec na glowie bo bez kasku przeziebiam sie

 

Stary to załóż czapke! Po co masz niepotrzebnie wyrzucać kase w błoto? To gadanie ze w kasku sie lata bezpieczniej to napewno jedna wielka sciema!

Proste.Jak mi jest zimno w lepetyne,to zakladam pończoche na sagan,bo na grzyba mi kask?Co on mi da? :mrgreen: Daje tylko to,że nie wieje,nie wpadają muchy do oczy i masz suchą gloe jak pada ;) Ale bdury napisalem...Ja w razie gleby wole mieć glowe w jednej calości,dlatego uzbieralem kase i kupilem kask klasy średniej,który napewno mi ochroni glowe lepiej od Tornado klejonych w polowie skorupy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...