Skocz do zawartości

Jakich kaskow uzywacie ?


Dyfuzor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś zadowlony bo jeszcze nie miałes w nim gleby... przecież te kaski nie nadaja sie do jazdy na motocyklu !

najwyżej do jazdy na rowerze po plaży.Mi kiedyś TIGER spadł z około 1,5m i skorupa popękała !

Powiem tak wiem że firma tiger jest najgorszą firmą na naszym rynku ale miejąc 150zł na opone i kask niemiałem wyboru.....mam też inny kask nolana i widać wielką różnice nolan tyle razy mi już upadł a nawet ryski niema...jak kiedyś przewruciłem sie na moto (komar)w tigerku to tylko plastik popękał ale nieodpadł

Pozdrawiam

Ps>śmieje sie tylko z ludzi którzy nieznają sie na kaskach i tam gdzie kupują skutera dokupują też kask tigera za 120zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze w MaX'ie 603 (integralny), dalem za niego 215 zl w ubieglym roku i jestem zadowolony :cool:

Pamietam jak kiedys jechalem w Togerze kumpla, zanim jeszcze kupilem swoj, i lece z 80 a tu niedosc ze szybka poszla w gore, to caly kask mi chcial z glowy spasc :banghead: :icon_biggrin: \

 

A tak wogole to smiejemy sie z kumplami, bo w okolicy jest taki sklep z czesciami do rowerow, komarkow itp. i jadac tam i chcac kupic kask, to pytanie sprzedawcy brzmi nie jaki rozmiar tylko jaki kolor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcialbym potwierdzic to co zauważył kolega miclaw,

Tiger to poprostu badziew, plastikowa skorupa i tyle.

 

Niestety ale dobre rzeczy kosztują....

 

A swoją drogą, o tym czy kask jest dobry (lub dana firma robiąca kaski) można powiedzieć dopiero po tym jak ktoś zaliczy wywrotke w takim kasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kaskB-Square'a i nie narzekam na niego. Spadł mi parę razy na glebę i nic mu się nie stało :)

Poza tym ja go kupiłam jakieś dwa lata temu jak jeszcze nie do końca byłam pewna czy uda mi się cokolwiek zdziałać z 2 kołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...