Skocz do zawartości

Dzwon...


mateuszm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym obejrzeć, ale mam pytanie:

Nie wiem czemu w taki sposób odtwarza mi filmiki z netu. Zamiast normalnego obrazu (to znaczy w normalnych kolorach), u mnie widać tylko zieloną plame, i jakieś ruszające się kreseczki :P I tak jest przy wszystkich internetowych filmach... W czym problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowe zdziwienie z mojej strony jeżeli chodzi o reakcje osób postronnych :P , zaraz po zdarzeniu inni kierowcy nawet sie nie zatrzymali żeby pomóc tylko przeciskają się bokiem, czyżby tak sie wszystkim śpieszyło lub mieli ważniejsze sprawy że na pomoc/ a może uratowanie życia innej osoby naprawde nie mają czasu :?: jedynie te 2 kobitki cos pomyślały bo widać że jedna poszła do na stacje> może zadzwonić > a druga pobiegła w kierunku motocyklisty. jednym słowem PARANOJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast normalnego obrazu (to znaczy w normalnych kolorach), u mnie widać tylko zieloną plame, i jakieś ruszające się kreseczki Razz I tak jest przy wszystkich internetowych filmach... W czym problem ?

 

kolego brakuje ci jakiegos kodeka, sciagnij i zainstaluj

 

Standardowe zdziwienie z mojej strony jeżeli chodzi o reakcje osób postronnych Evil or Very Mad , zaraz po zdarzeniu inni kierowcy nawet sie nie zatrzymali żeby pomóc tylko przeciskają się bokiem

fakt, to jest masakra ze wiekrzosc ludzi to po prostu olala

 

poza tym to w identyczny sposob zginol chlopak w mojej miejscowosci w polsce z tym ze jemu zajechal autobus. tu koles widac ze przelecial centralnie wiec jesli w nic dalej nie uderzyl zbyt mocno to bycmoze wyszedl bez szwanku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester napisał:

Standardowe zdziwienie z mojej strony jeżeli chodzi o reakcje osób postronnych Evil or Very Mad , zaraz po zdarzeniu inni kierowcy nawet sie nie zatrzymali żeby pomóc tylko przeciskają się bokiem

 

fakt, to jest masakra ze wiekrzosc ludzi to po prostu olala

 

Tak samo było w moim przypadku - jak sie glebnalem, to nikt sie nie zatrzymal, a ludzie na przystanku autobusowym tylko odwrocili sie w moja strone, zeby lepiej widziec, ale nikt nie pomogl pozbierac moto i nie zapytal czy potrzebuje pomocy - chcialo by sie rzec Polska, ale na filmie widac, ze nie tylko "My Polacy" sie tak zachowujemy :lapad:

 

A sam film - masakra nikomu nie zycze takich przezyc - ani z jednej ani z drugiej strony. A sam tytul tez pokazuje jak to bylo widziane z boku - Crazy Motorcycle - i wszystko jasne :P

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, no...

kierowcy samochodu powinno postawić się zarzut chęci morderstwa z premedytacją, skazać i wykonać wyrok(rozstrzelać)na miejscu, :twisted: a gapiom za współudział:twisted:

A na poważnie to naprawdę jak on go nie widział?? Jadąc samochodem zdarza mi się nie zauważyć motocyklisty (głównie w mieście gdy mi nagle przeleci koło lusterka) , ale z naprzeciwka??? gość musiałby śmigać z ponaddżwiękową, we mgle i bez świateł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie to wyglda. Samochod wymusil no ale czemu motocyklista nie zwolnil, bo nie wierze zeby nie widzial co ma zamiar zrobic kierujacy samochodem, a jechal chyba 2xszybciej od samochodow. Chyba brak wyobrazni po obu stronach i szkoda ze tak to sie skonczylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...