Skocz do zawartości

Kupiłem!!!Ale co...:)


MłodyWilk22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o tym gościu i ja słyszałem a nawet z nim rozmawiałem, wpłata pieniędzy to jedno a po drugie ta cena to dopiero połowa kosztów bo trzeba zapłacić za transport do kontenera ok 1000$+ ok 500$ kontener+opłaty krajowe. Myślałem że kupie okazyjnie Buse :-) ale po rozmowie na skaypie mnie uświadomił co do żeczywistych kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o kogo Ci chodzi, ale to nie ten gość :) mam kogoś lepszego kto naprawde stosuje metodę ,,klient nasz pan". W cene motocykla masz transport, opłaty i pierwszą rejstrację także tutaj wygląda to bardziej kolorowo. A zaliczka u niego to symboliczne 500zł

 

[email protected] - to jego mail. Jak chcesz to poszukam jego telefonu ale na maila spokojnie odpowiada. Moim zdaniem gośc bardzo kontaktowy i symaptyczny no i jest bardzo duże zainteresowanie klientem z jego strony...Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po objerzeniu jednej i drugiej stwierdziłem' date=' ze te motocykle produkują chyba dla karłów [/quote']

 

Młody też zawsze miałem takie wrażenie, szkoda, że sporty nie są trochę większe, no ale coś za coś. Oglądałem fotki Twoich motocykli, na zdjęciu na którym siedzisz na R6 wyglądasz trochę dziwnie. Chyba masz ponad 190 cm wzrostu. Na Gsx750f na pewno będzie Ci wygodniej :)

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz ponad 190 cm wzrostu

 

dokładnie 182cm :) Ta fotka tak dziwnie wyszła ;) W rzeczywistości było troszke lepiej, ale fakt faktem R6 jest niewygodna i mała i to samo jest z R1 czy gixerem 1000...Natomiast ZX-6R była duuuzo większa, wygodniejsza i poważnie wygladała, a jak patrzyłem na R6 to tak jak na zabaweczkę...Kiedyś sporty miały duże wymiary i były w miare wygodne a teraz to typowe cholerne torówy w których nikomu nie zalezy na niczym innym jak na powyrywaniu rąk od ciała i zwichnieciu kręgosłupa...Dlatego przesiadłem sie na coś co jest duże, wygodne, tanie,niezawodne i praktycznie nadaje sie do wszystkiego...Na F-ce czuje sie jak w wygodnym fotelu przed telewizorem, tylko obraz sie nieco szybciej zmienia i czasami kolory zlewaja :-D dość torówek :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 182cm

 

A to mnie zaskoczyłeś. Po zdjęciu sądziłem, że masz przynajmniej 190cm. Ale faktycznie jak mówisz akurat może takie zdjęcie wyszło. Ja mam 187 i ostatnio jeździłem na GS 500F. Odziwo wyglądałem na niej normalnie :) . Na Gsx 750 F nie jeździłem, jakoś nie miałem okazji, jedynie się przymierzałem i odczucia mam bardzo podobne do Twoich. Bardzo wygodna pozycja za kierownicą. Szkoda tylko, że nie miałem okzaji się przejechać bo zainteresował mnie mocny dół o którym wspomniałeś. Lubię jak moto ciągnie od samego dołu... ;)

'

pzdr :P

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie po przesiadce z R6 to doł ma zabójczy :) Braciszek ma RF900 i mówi, ze jego dół jest ciut silniejszy, ale mi to i tak w zupełności starcza. Jak R6 zaczynała jechać dopiero od 6-7 tyś w góre to tego ciągne do 4,5-5 tyś i dalej nie wiedze potrzeby ;) Dla mnie bajka :P

Pozdr :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne !!! obecnie też jestem posiadaczem gsx-f ale 600 z 98 r i musze przyznać że przez cały sezon nie musiałem do niej zaglądać , Do zbiorniczka paliwko i siuuup w drogę .Bardzo dobrze spisywała się na dłuższych trasach i kobieta nie nażekała na brak wygody :D

Gratuluje zakupu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne !!! obecnie też jestem posiadaczem gsx-f ale 600 z 98 r i musze przyznać że przez cały sezon nie musiałem do niej zaglądać ' date=' Do zbiorniczka paliwko i siuuup w drogę .Bardzo dobrze spisywała się na dłuższych trasach i kobieta nie nażekała na brak wygody :)

Gratuluje zakupu :-)[/quote']

 

nie żartuj ... u mnie dwie kobiety próbowały usiąść na trase jako plecaki i obydwie powiedzialy ze to ich ostatnia podroz tym motocyklem ...

 

jedna pokonała 2x 350km

druga 2x ok 130 ...

 

i teraz trzeba jajko zmienic na cos wygodnego ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem tylko jedną kobitkę i przejechała ze mną w tym sezonie ok 4000 km w tym 1500 w 3 dzionki :-) . Prawde powiedziawsz wole jeżdzić sam i miałem nadzieje że po tej wycieczce będe miał ją z głowy a tu nic z tego :cry: Powiedziała: Chce więcej :?:

Na początku sezonu nie podobał jej się bo to plastik a teraz kiedy chce kupić drag stara 1100 classic to ona się wacha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i teraz trzeba jajko zmienic na cos wygodnego

 

My tu kolego rozmawiamy o kobietach które kochają motocykle i wiedzą co to mordercze trasy na torówkach typu R6' date=' R1 itd i teraz potrafią docenić wygode turystycznego motocykla a nie o paniusiach które przy wsiadaniu boją się by czasami nie złamać swoich swiezo zrobionych tipsów :-) Jeżeli ktos twierdzi że F-ka jest niewygodna to polecam kupić sobie limuzyne z basenem :-D

 

 

Prawde powiedziawsz wole jeżdzić sam

 

A co do tego to przyznaje 100% rację...oczywiście, ze wygodniej jeździ sie samemu, ale ze swoim kochaniem z tyłu też jest przyjemnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu kolego rozmawiamy o kobietach które kochają motocykle i wiedzą co to mordercze trasy na torówkach typu R6, R1 itd i teraz potrafią docenić wygode turystycznego motocykla a nie o paniusiach które przy wsiadaniu boją się by czasami nie złamać swoich swiezo zrobionych tipsów Smile Jeżeli ktos twierdzi że F-ka jest niewygodna to polecam kupić sobie limuzyne z basenem

 

o jejku jejku jejku ...

 

nie wszystkim musi motocykl pasować ... powiem szczerze ze turystycznie zaden motocykl mi nie odpowiada ... i na zadnym nie wybral bym sie na podroz majaca dystans ok 4000 tys km ...

 

na motocyklu wole trasy do 500km ... inaczej sie mecze ...

 

dystanse większe wole pokonywać maxi-skuterem ... o wile wygodniejsze i tańsze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, wyglada ładnie :) wkoncu vczego innego oczekiwac skoro jest to 2004r.

 

Pozdr. i jeszcze raz gratuluje zakupu!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sporty miały duże wymiary i były w miare wygodne a teraz to typowe cholerne torówy w których nikomu nie zalezy na niczym innym jak na powyrywaniu rąk od ciała i zwichnieciu kręgosłupa...Dlatego przesiadłem sie na coś co jest duże, wygodne, tanie,niezawodne i  praktycznie nadaje sie  do wszystkiego:-D dość torówek :!:

 

Nazwalbym to pierwszym objawem dorastania - kupienie motocykla do jazdy we wszystkich mozliwych warunkach.

Sporty nigdy nie byly wygodne.

A GSX750F troszke drozszy od popularnej 600 ale robiacy wszystko o wiele lepiej od niej jest chyba bardzo w Polsce niedoceniany.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...