Skocz do zawartości

chce kupić motor...


Nitro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat:

MTX-a dorwie taniej i zostanie mu jeszcze na ubior

A w teren jest lepszy od DT.

 

 

Oj' date=' ja się z tym nie zgodze!! DT jest lepsza od MTX!![/quote']

Ten MTX125rg sie wg. mnie prowadzi zdecydowanie lepiej od DT'tki i zawieszenie tez fajniejsze ( z tylu gazik z przodu olej- powietrze). Jezdzilem wiekszoscia enduro 125cm3 i wg. mnie MTX ma najlepszy stosunek cena/jakosc! KMX'em jezdzilo mi sie najgorzej, ale nie nalezy go skreslac bo wszystko zalezy od preferencji i jak jest dobra oferta cenowa to kazde z tych enduro warto kupic tylko BŁAGAM NIE KUPUJE DT80 ZA 4500ZŁ, bo to sie po prostu nie opłaca. Nie mówie ze to zły motocykl bo do niektorych celow sie nadaje, ale ciezki teren nie jest dla niego dobrym przyjacielem

 

DT wysiada (nie wiem czy była odblokowana czy nie).

Tia w sumie 20km w te czy w tamte mała rożnica. Stary akurat palnales bzdure bo pod zgledem silnikowym DT 125 prezentuje sie bardzo dobrze! Gorzej jest z reszta, ale moge z rekiem na sercu powiedziec ze piona zlapiesz z gazu na trojce i ze te 27km napewno ma (a przy tym bardzo przyjemna charakterystyke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamikazeJak ktoś umie jeździć to spokojnie wbije się w cięższy teren na dt! Najważniejszy jest zawodnik. Oczywiście sprzęt też jest ważny ale popatrz jak w terenie latało na dt 125r paru forumowiczów i wtedy powiedz czy ten motocykl dalej wg ciebie nadaje się tylko w lekki teren!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek i Kuba widzeli u mnie w firmie wyprawe na motocyklach i tam też była DT i koleś na niej dawał sobie nią wszędzie rade tyle ze to wyprawa przerpawowa czyli mokro głęboko, i nie zasze szybko.

Ojjj widzielismy i kurde teren naprawde trudny (na zdjeciach swietnie to bylo widac). Najlepszym dowodem na to bylo zdjecie Husqvarny ktora siedziala w bagnie przednim kołem uwaga! Az po mocowanie przedniego blotnika! Wyglada to jakby ktos sobie dolek przednim kolem wykopal ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitro

dt 80 a dt 125 to niebo a ziemia, co do tych aukcji co dales linka to sie oplaca kupic ta dt 125r. Jezdzilem dt125r przez 5 lat. Jak sprzecik jest odblokowany i dobrze zrobiony to jest miodzio. Jedni sie tu wypowiadaje ze te to ociezaly mul a tak naprawde to w terenie czasami nie dorownywala mojej dt Yamaha TTR 250 z 2001 roku. Wiec nie gadajcie glupot ze dt jest do DU...Y. Ja osobiscie polecam DT 125 jezeli to ma byc motor w teren a nie na tor to jest piekny. nigdy mnie nie zawiodla na podjazdach czy blocie. A pozatym nie mialem nowki sztuki tylko to byla wersja z 89 roku. Mamy dos spora ekipe enduro i dt dawala rade jak i jawa TS 350 ale to inna bajka. mnie jako pierwsze enduro bardzo dobrze przypasowala, na niej nauczylem sie samodzilnych napraw, co do awaryjnosci sprzetu to zalezy jak kto jezdzi na jakim oleju itp. mi dt ogolnie dobrze gadala ale srednio co 4-5 tys km konczyl sie jeden z pierscieni i tracila na mocy. Jak by co to mam jeszcze DT 80 na sprzedaz info na PW. Co do MTXa to sie nie wypowiem bo nie mialem okazji jechac tylko widzialem jak to jezdzi ale to trza samemu zobaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem i na DT 125 i na kilku innych sprzętach i takie jest moje zdanie wiec FUCK OFF !!!!!!!
nie chodzi mi o to że DT 125 jest zła tylko że jest najgorsza w klasie. Ja szykując się na 125 przetestowałem kilka 125 i DT wysiada (nie wiem czy była odblokowana czy nie).

skoro nie wiesz czy była odblokowana to albo wcale nią nie jezdziłeś albo nie masz o tym zielonego pojecia więc nie powinienes sie udzielać ...

 

a co do tego fuck off to widze, że jesteś kolejnym 16stoletnim internetowym twardzielem :-D brawo :|

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier... po pierwsze przestancie porownywac 80, piszcie o setach. Mysle ze dt 125 z roczniku ok 90 mozesz juz wyrwac za ta kase. Jezeli wyrwiesz odblokowaną to spokojnie jak na Twoj wiek powinna byc ok! zwlaszcza jezeli masz male doswiadczenie lub nie masz go wcale. Pewnie masz tez male doswiadczenie jezeli chodzi o naprawy itp. tu tez DT wychodzi na plus bo jak wyrwiesz dobry egzemplarz to spokojnie mozesz jezdzic bezawaryjnie kilka sezonow. Nauczysz sie troche jezdzic, nabierzesz doswiadczenia, podrosniesz i jak Ci sie znudzi to potem mozesz szukac cos wiekszego.

Podsumowując: DT 125 jak na Twoj wiek i doswiadczenie bedzie jak najbardziej ok, zwlaszcza, jezeli potrzebujesz w miare bezawaryjne, uniwersalne moto do wszystkiego, zaczynajac od jazdy po bulki a na lesie kończąc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh czytam i się śmieje. Jeśli ktoś mówi że na dt80 nie da się pojezdzic to znaczy że albo mało jezdzil ale nie umieje dobrze jej wykorzystać:P . JAsne że nie poskaczesz nią itd ale da sie pojezdzic jak sie chce. A co do tego nazekania to wiadomo dt nie jest idealna ale nigdzie nie przeczytałem na tym 4um żeby NORMALNY posiadacz Dt uważal ją za złom. Kamikaze może Ty najpierw pokaż co potrafisz? Jazda na kole to podbno bułka z masłem dla Ciebie. Popatrz ENDURO startował w zawoodach itd to chyba jednak coś potrafi nie? Niechce sie Ciebie czepiać ale widać że niemasz pełnej wiedzy choćby o dt 125 i cos piszesz i sie kłucisz z bardiej doświadczonymi ehh... pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś mówi że na dt80 nie da się pojezdzic to znaczy że albo mało jezdzil ale nie umieje dobrze jej wykorzystać

KRZYCHU-985 ma racje!!! DT 80 wymiata w terenie. A jak byłem z kolegą(on oczywiscie na DT) w terenie to fotki mu robiłem,a on wyje*** wchodził w zakręt az piach spod kół mi w oko wleciało :-) i przede wszystkim bezawaryjne :mrgreen:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak byłem z kolegą(on oczywiscie na DT) w terenie to fotki mu robiłem,a on wyje*** wchodził w zakręt az piach spod kół mi w oko wleciało

NO stary, ale TiJo to jest wymiatacz i on nawet na Ogarynce dawałby rade

 

DT 80 wymiata w terenie

A jakie inne motocykle w terenie widziales oprocz DT i swojego skuterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRZYCHU-985 ma racje!!! DT 80 wymiata w terenie. A jak byłem z kolegą(on oczywiscie na DT) w terenie to fotki mu robiłem,a on wyje*** wchodził w zakręt az piach spod kół mi w oko wleciało Smile i przede wszystkim bezawaryjne Mr. Green

pozdr

chlopie, CI sie przyda zakaz pisania i troche poczytania na forum :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale macie problemy, jeszcze rok temu jeździłem kmx'em z kolesiami na typowych hardenduro/crossach i dawałem rade, żadko się zdażało żeby mi odjechali na więcej niż 50m, cięższe moto ma wiele plusów na śliskiej nawierzchni. np na śliskich podjazdach kmx kleił się do podłoża natomiast qmpel na yz ledwo wjechał bo koło cały czas buksowało.

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...