Skocz do zawartości

Jakiego crossa kuic??


Rekomendowane odpowiedzi

W wyczynowe 4T też. Ciut żadziej ale za to drożej

no własnie troche wiecej niz ciut

rzeczywiscie olej jest dosc droga inwestycja i czesta ale gdy sie inwestuje w pożadny to wtedy wsztysko w srodku jest nalezytym porządku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek_t napisał:  

W wyczynowe 4T też. Ciut żadziej ale za to drożej  

 

no własnie troche wiecej niz ciut

rzeczywiscie olej jest dosc droga inwestycja i czesta ale gdy sie inwestuje w pożadny to wtedy wsztysko w srodku jest nalezytym porządku Very Happy

 

Widze, że nie miałeś zabardzo z wyczynami do czyanienia.

Ja robiłem ich już kilkanascie. W tym servisuje 3 nowe KTMy 4T i wiem ile wydają właściciele. To jest wyczyn tu ma sie prawo wszytko zepsuć.

Niedawno klient co robił wr 250 bo pękł łańcuszek to za same części zapłącił prawie 3tyś.

Drugi przykład. Noey KTM 3 tyg jazdy ( kierwoca amator) i sprzegło poszło.

Jak miałem DR to tez w niej nic nie robiłem .

zmieniłem olej. Wymieniłem filtry i wyregulowałem zawory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pare lat to już 2t nie zobaczymy  .zresztą teraz widać czym pomykają na zawodach zawodnicy.

 

dokładnie silniki 4T wyciskaja juz podobne osiagi co 2T, jednak wyscigi straca urok bez charakterystycznego dżwieku 2T

 

[ Dopisane: 4-12-05, 20:44 ]

Widze, że nie miałeś zabardzo z wyczynami do czyanienia

 

no z KTM doczynienia nie miałem, miałem za to z WR400 która kumpel ma od roku(tez jest mechanikiem) jakos na nia nie narzeka, ostatnia rzecza jaka przy niej robił to wyczyscił gaznik ale to chyba raczej powarzna usterka nie jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o z KTM doczynienia nie miałem, miałem za to z WR400 która kumpel ma od roku(tez jest mechanikiem) jakos na nia nie narzeka, ostatnia rzecza jaka przy niej robił to wyczyscił gaznik ale to chyba raczej powarzna usterka nie jest Smile

 

WRkami też sie bawie i troche wierzyć mi sie nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo

 

[ Dopisane: 4-12-05, 20:44 ]

ja sie zabieram za wymiane łańcuszka rozrzadu bo zaczyna dzwonić :?

 

[ Dopisane: 4-12-05, 20:44 ]

WRkami też sie bawie i troche wierzyć mi sie nie chce

 

sie dba sie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z KTM doczynienia nie miałem, miałem za to z WR400 która kumpel ma od roku(tez jest mechanikiem) jakos na nia nie narzeka,

 

a ile jeździ???, chyba mu jeszcze nic sie nie popsuło jak taki radosny jest chyba ze ma kasy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...