Skocz do zawartości

Jakiego crossa kuic??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziekuje wszystkim za odpowedz ja nim będe jeździł razej po ostrych terenach i troche na torach chce kupić nową maszyne lub jeśli fundusze niepozwolą to max. 2 letnią co byloby najlepsze jak bym kupował nawą? a co byłoby najlepsze jak bym kupował max 2 letnią??? co myślicie o jakieś Husqvarnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z owiele bardziej doswiadczonym człowiekiem niz Ty i Twoi szanowni koledzy.

 

tak a z kim z twoim kolegą???

 

ja rozmawiałem z zawodnikami, i jakoś nikt nie bluzga na kx, z kolei na rm narzekają. Za czasów jak żelaznej kurtyny mój tata latał KTM , ale kupił go przez przypadek bo to była lepsza oferta ale jechał po właśnie KX bo naprawde polecali ten motor zawodnicy latający na zachodzie a wtedy z czesciami nie łyło tak łatwo jak dziś wiec nikt by na sypiacym sie moto nie jeździł więc to że 1 czy 2 sie sypneła skrzynia to nie znaczy ze to hu****y motor wiec poznaj wpierw opinie bardziej doświadczonych ludzi i wtedy mozesz sobie wyrobic jakies zdanie a nie wprowadzasz w błąd innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yz co myślicie o crosach ktm'a i Husqvarny?

 

KTM jak najbardziej. Jak ja bym miał kupywać crosówke za taką kase to wziołbym RMZ 250 lub KX 250F z 2005 roku.

Z 2T najlepiej jeździ mi sie SXem. Najelpeij jkabyś pojeżdził i sam zobaczyl jaki motocykl najbarziej Ci sie podoba i z którym najlepiej sie dogadujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że jesteś początkujący i odrazu chcesz kupić coś bardzo mocnego.Troche mi to przypomina świeżo upieczonych amatorów szlifierek,którzy wchodzą do salonu i chcą tylko taki,który ''pojedzie 300''.Może na początek coś słabszego,aby się poduczyć i ewentualnie potem zamienisz na coś mocniejszego ;)Chyba nie chcesz pierwszej jazdy na drzewie skończyć.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w 100% Twoje oczekiwania spelnia WR250f. MOcy Ci napewno nie zabraknie, w najbardziej ostrym terenie nawet nie masz na co narzekac no i na torze dasz rade polatac! AHa i to wszystko z homologacja i ze swiatlami (gwarantuje Ci ze czasem sie przydają) . Szukaj jakiejs z rozruszniekiem bo czasem sa problemy z paleniem, no i jak poprzednicy pisali nowki nie ma co bo szybko straci na wartosci...

BTW. Jakimi sprzetami miales przyjemnosc jezdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy gdzie chcesz tym jeździć!!! Jeżeli tylko po torze i to cie interesuje to bierz takiego KX!!! Jeżeli chcesz pojeździć enduro a po torze tylko w niedzielke od święta to weź tą WR. Ja na dzień dzisiejszy kupiłbym na 100% tą Kawke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem [Zgłoś ten post do moderatora]

A jak myślicie będzie sie opłacało kupić tą wr250f http://www.motoscout24.autoscout24.de/Publ...x?id=bbkiobrggz lub to kx http://www.motoscout24.autoscout24.de/Publ...x?id=bbkwiogizd w takich cenach????

 

KXFa tylko od 2005 roku bo te piersze były niedopracowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...