Skocz do zawartości

Jakiego crossa kuic??


Rekomendowane odpowiedzi

że prawie to samo to chodzilo mi o silni i ta kwestia jest zamknieta (chyba) a chyba mam racje ze na crossach jezdzi sie inaczej niz enduro :?:

 

Co Ty wygadujesz??

Brniesz dalej w temat pomimo tego, że wszyscy Cię próbująnaprowadzić na dobrą drogę.

Yz i WR to zupełnie inne motocykle :!:

Dla laika mogą być podobne, lecz jakbyś się przejechał tym i tym to dopiero mógłbyś coś powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czyli Wr250 będzie leszy dla mnie ale mam pytanie czy on będzie miał mocy pod dostatkiem?

aha i jet taki problem bo jak go zarejerstruje to i tak nie bede mugł jeździć legalnie bo prawka niemam wiec może kupic yz? lampy to chyba nieproblem zamontowac w yzf (z tego co słyszałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czyli Wr250 będzie leszy dla mnie ale mam pytanie czy on będzie miał mocy pod dostatkiem?

aha i jet taki problem bo jak go zarejerstruje to i tak nie bede mugł jeździć legalnie bo prawka niemam wiec może kupic yz? lampy to chyba nieproblem zamontowac w yzf (z tego co słyszałem)

1) mocy ci nie zabraknie z pewnością :]

2) po co sie bawić w zakładane lamp do yz

3)mozesz poprostu jezdzic niezarejstrowana wr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada ze jezdzilem wiec nie wiem kto tu jest laikiem' date=' i czytaj dokłądnie posty, temat "YZ a WR" juz sie zakończył

:?[/quote']

 

Tak się składa, że ja też jeździłem i to są dwa różne motocykle, zupełnie inny sposób oddawania mocy, inna zawiecha (Wr'ka jest nazywana kanapą ze względu na swoje miękkie i komfortowe zawieszenie na trasy enduro)

 

Jeśli nie widzisz różnicy to już nie wiem....

A co do pomocy w wyborze koledze Paweł W to myśle, że dla poczatkującego wr jest lepsza, ma bardziej spokojną charakterystyke, wybacza więcej błędów i mniej będziesz inwestował w remonty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niewiem czemu ale bardzo podoba mi sie EXC 200 2T mam pytanie co myslicie o tym enduto tyko z rocznika 2004? czy to dobry rocznik?

PS. czy mogli byście podać mi jakieś linki do filmów o EXC 200 ściągałem już filmiki z tematu "brudne filmy" ale niespotkałem sie z filmikiem o tym enduro aha i ile ma km exc 200?

Z góry dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niewiem czemu ale bardzo podoba mi sie EXC 200 2T mam pytanie co myslicie o tym enduto tyko z rocznika 2004? czy to dobry rocznik?

 

PS. czy mogli byście podać mi jakieś linki do filmów o EXC 200 ściągałem już filmiki z tematu "brudne filmy" ale niespotkałem sie z filmikiem o tym enduro aha i ile ma km exc 200?

Z góry dzieki za odpowiedzi

O EXC 200 jest cały temat. Wystarczy użyć opcji szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...