Skocz do zawartości

Jakiego crossa kuic??


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to dzial/ enduro/motocross/supermoto/trial

Po drogie to po skuterku kupuj 125cc a i tak bedziesz zadowolony (bardzooooo). Ja nawet polecam abys kupil enduro a nie crossa 125cc jesli nie masz zadnego doswiadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jeździłeś wcześniej na crossach to lepiej 125 i za kilka sezonów zmienić (lub nie). Ja napisza Ci co ja bym kupił :

1. SX lub YZ

2. CR

3. KX

4. RM

 

Na tych odbyłem jazdy próbne więc moje typy nie są wyjęte z kapelusza. (dobra nie jechałem na KX ale chyba wole go od RM-ki). CR ma naprawde bdb górny zakres obrotów, SX ma dobry dół, YZ ma ładnie rozłożoną moc na całej długości obrotów (jak na 2T) i jest poręczniejsza od konkurencji (najłatwiej mi się nią wchodziło w zakrty) a RM jest najtańsza. To tak w skrócie ale polecam szukaj i temat o KX bo ja nie jeździłem i nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dtwarior a skąd wiesz, że skrzynia pada ? Miałeś ? Padła Ci ? Czy zasłuchałeś się pierdół od kumpli i dalej siejesz pierdoły ? Jak słyszę niektóych tutaj na forum to mi się zygać chce. Mam 6 kumpli którzy śmigają na kx'ach 125 i jakoś nikt niegdy nie miał problemów ze skrzynią.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu jak musisz to wymiotuj byle nie na mnie.

:lol:

Co do tego kx.Owszem nie miałem i nie bedę miec.Rozmawiałem z owiele bardziej doswiadczonym człowiekiem niz Ty i Twoi szanowni koledzy.

On tez twierdzi ze w kx sie sypie skrzynia ale za to on miał kx'a i to nie jednego.Dziele sie informacjami i spostrzezeniami (moimi) z Pawłem W. i pisze tylko co ja o tym sądze.Masz inne zdanie?No i bardzo sie ciesze moze jakims cudem uda Ci sie zmienic poglądy moje i całego Cross Teamu ZG.Rownierz pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu jak musisz to wymiotuj byle nie na mnie.

 

Co do tego kx.Owszem nie miałem i nie bedę miec.Rozmawiałem z owiele bardziej doswiadczonym człowiekiem niz Ty i Twoi szanowni koledzy.

On tez twierdzi ze w kx sie sypie skrzynia ale za to on miał kx'a i to nie jednego.Dziele sie informacjami i spostrzezeniami (moimi) z Pawłem W. i pisze tylko co ja o tym sądze.Masz inne zdanie?No i bardzo sie ciesze moze jakims cudem uda Ci sie zmienic poglądy moje i całego Cross Teamu ZG.Rownierz pozdrawiam.

Ja mam skrzynie jak w KX'ie i 0 sladow zuzycia wszystko w jak najlepszym stanie, a motocykl juz swoje lata ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony POLECAM KTM-a 125 EXC. Wejdź na moją stronę: www.aramis1986.prv.pl jest tam trochę zdjęć oraz 1 filmik, jutro chyba wrzucę kolejny.

 

Jeżeli chcesz żebyśmy coś Ci dobrze doradzili to napisz gdzie byś chciał nim jeździć, bo może będzie ci potrzebne enduro a nie cross. I napisz ile możesz wydać na moto, bo może chcesz kupić nową maszynę, a to też zmienia punkt myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...