Skocz do zawartości

G-TECH Próbował ktos w motocyklu ???


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem z takim urządzeniem styczność na Auto-Tuning-Show w Hradec Kralove w Czechach i w samochodzie spisuje sie super. Jak myslicie jest mozliwość pracy w motocyklu :?: Większe przyspieszenie, inny stosunek masy do mocy.

Ciekawe ile nam brakuje umiejetności do rozpędzenia maszyny w czasie podanym przez producenta :)

To urzadzenie musi widzieć drogę - czyli z moja czarna szybką nie porobie pomiarów :) Cena ciekawa - jeszcze pare lat temu minimum 500 zł.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73530651

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73542397

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle o tym od dluzszego czasu. Tyle ze musze wyprowadzic sobie gniazd zapaliniczki, a po drugie mam dostep do g-techa ale z kalibracja. No i jak ja na tych przyssawkachzamontuje to ustrojstwo na wypuklej szybie... ale to sie jakos wymysli.. Jak mi sie uda to sie pochwale. Tyle ze to dopiero na wiosne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To urzadzenie nie musi widziec drogi. Z tego co sie orientuje, to dziala na zasadzie ppomiaru przeciazen (a jak to jest technicznie rozwiazane to nie mam pojecia). Podejzewam, ze daloby rade zastosowac to w moto. Jak sie zrobi cieplej, to przetestuje. Kumpel ma takie cacko :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje, to dziala na zasadzie ppomiaru przeciazen (a jak to jest technicznie rozwiazane to nie mam pojecia)

A wiesz na czym polega zjawisko piezoelektryczności?? Wystarczy pomiar napięcia i przeliczenie tego na wartość przypieszenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic więcej nie wie o tym urządzeniu?  Jesli ono naprawdę działa (co od czego mam powazne watpliwości) to bym sobie to sprawił. Wychodzi taniej niż jedna konkretna sesja na hamowni.

 

 

Dokladne to na pewno nie jest, ale zaleta jest powtarzalnosc pomiarow. Napewno nie zmierzy tak dokladnie jak hamownia.

 

IMHO dobra zabawka jak ktos bawi sie w tuning mechaniczny auta/motocykla do mierzenia postepow :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tej, moglby ktos wytlumaczyc jak to ustrojstwo dziala? Tzn. tak lopatologicznie, od A do Z, bez zadnych slow-kluczy typu piezocostam ;-) Przyzam sie, ze nie chce mi sie ryc po googlu, a ciekaw jestem jak cos wpiete tylko i wylacznie w gniazdo zapalniczki moze zmierzyc predkosc, a co najlepsze moc itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...