Skocz do zawartości

Koniec A w Wawie


shuy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy to akceptują i uszka po sobie... :)

A w Kodeksie Drogowym jest, że nie można moto po mokrym (a tak jest w Wawie dzisiaj), po brei, a nawet po śniegu? :lol:

Jakim prawem wstrzymują egzaminy? :)

To przecież w Wawie dzisiaj jest tak jak w lecie (woda na asfalcie, brak lodu) Różnica jedynie w temparaturze. Może wstrzymywać także w lecie, bo np. wiaterek za duży, i chmurki na niebie...?

Moim zdaniem to ch*j*stwo i bezprawna decyzja p****olonych "panów na WORDZIE".

Uważam, że z uwagi na brak zakazu jazdy w zimie na moto, każdy powinien sam decydować czy zdaje, czy czeka do wiosenki.

No, ale gdy wszyscy to potulnie akceptują, to czego sie spodziewać... :) (Wiem, że ostatnim zdaniem narażam się wszystkim, ale musiałem to powiedzieć) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj możesz narażać się wszystkim :-D

Nie wiem jednak czy ktoś będzie chciał się narażać w WORDzie panu, który ma go egzaminować :-)

 

Jak się uprzesz i wymusisz egzamin to za 15 min usłyszysz

"A nie mówiłem, że nie ma po co zdawać"

 

Z drugiej strony już widzę te nagłówki:

"Motocyklista zginął w czasie egzaminu - kto na to pozwolił?" :-)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodzwoniłem się do jakiegoś kolesia który o wszystkim decyduje. Inspektor jakiś. Powiedział mi, że na drogach które wyznaczają trasę egzaminacyjną leży zwyczajnie śnieg i nie są odśnieżane ze względu na to, że są to drogi poboczne a nie główne. A to, że egzaminy są odwołane to po prostu dla bezpieczeństwa naszego czyli dla niedoświadczonych jeszcze motocyklistów. Nie jest to zatem zwyły kaprys tylko poparty dowodami fakt. Cały WORD na pewno chciałby prowadzić egzaminy na kat.A, bo przecież kasa z tego nie mała jest. 96zł za kandydata to całkiem sporo. Cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko bylo ale Go przekupilem :) a jeszcze gorzej bylo Go namowic na to zeby oslepil w czasie mojego egzaminu egaminatora...ale wydaje mi sie ze On tez uwielbia moto, wiec po setkach prosb i maili i innych takich dal sie przekupic :))

 

a wszytskim ktorzy mieli pecha wspolczuje i oby do wiosny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to już jest pewne, że do końca tego roku egzam. są wstrzymane?

Qrczę, bo niecały tydzień temu skończyłem w końcu kurs w Imoli i miałem cichą nadzieję, że jeszcze się wyrobię... :D

Btw, po skończeniu kursu należy wybrać się na ul. Grójecką 80 i stamtąd zabrać jakieś potrzebne dokumenty - zgadza się?

I czy jest jeszcze jakaś niewielka szansa na to, żeby się załapać na egz. państw.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ja zdalem w pazdzierniku. od tego czasu nie przejechalem ani kila i caly czas szukam moto. mam ustawione xt i nie az sie trzese. tym co zdaja, zdawac beda chwala i powodzenia! milo mi sie wlaczyc w fm.pl

pozdrjavascript:emoticon(':oops:')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shuy z twoich postów rozumiem, że ktoś do ciebie zadzwonił z WORDA i indywidualnie umówił się z tobą na egzamin. Jeżeli tak to znaczy, że egzaminy są jeszcze prowadzone? Ja miałem mieć praktyczny 23.IX, ale jazdy zostały odwołane 22.IX. Pogoda ma się trochę poprawić w najbliższym czasie.Czy zatem jest szansa, że jak zadzwonie do WORDA to będę miał szanse umówić się indywidualnie z jakimś egzaminatorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa,sorry że przeklinam ale krew mnie zalewa cały dzien sie próbuje do nich dodzwonić czy jednak będe miał te jazdy a tu nic ,nikt nie odbiera,co oni myślą że mi łaske robią czy co??

A tak poza tym czy na odlewniczą jest ten numer 5976781??

 

Doddzwoniłem się i pani powiedziała zeby dzwonić do koordynatora i dzwoniłem i ch*j sie nie dodzwoniłem,ale na ich stronie jest napisane ze egzaminy od 3.12 są wznowione :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...