Skocz do zawartości

Koniec A w Wawie


shuy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Egzaminy są wznowione, chociaż wisi wywieszka "wstrzymane"

Jutro idę się zapisać na poprawkę :-)

Właśnie przejechałem linię ciągłą :-)

Rany - ale makabra. Zastanówcie sie czy aby na pewno chcecie zdawać w zimie.

do zobaczenia w WORDzie.

Szuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

nie chce zakładać nowego tematu więc podepnę sie tu.

Chodzi o to iż jak wiadomo pogoda już nie ta i odwołano egzamin na kat A w krakowie az do 31.03.2006, tam niedługo za to będe zdawał kat B tak za ok 1 miesiąc, jest możliwośc żebym zdał motocykl w innym ośrodku w tym przypadku to Tarnów, tam podobno jak są warunki to egzaminy się odbywają.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem dzis na odlewniczej i sie zapisalem na czwartek 15 grudnia na praktyczny

 

I tak poprostu dostałeś termin,kumpel chciał się wczoraj zapisać i powiedziano mu że narazie nie ma terminów

przyszedlem, zaplacilem za egz, babka co zapisywala powiedziala ze cos tam ze nie wiadomo czy bedzie , pozniej zapytala jakiegos typa - on jej powiedzial ze w razie czego odwolaja i zapisala mnie (nie pamietam kiedy bylem - chyba w szosty grudnia)

tak poza tym to dopiero sie nauczylem osemek wczoraj 2h z masterem Kulikiem i dzisiaj 1,5h....jutro o 10 bedzie chwila prawdy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zobaczyłem plac na Odlewniczej to się lekko wkurzyłem na chłopaków z Pro-Motor, bo niepotrzebnie ludzi stresują na placu, na którym wszystkie odległości są mniejsze o mniej więcej połowę.

Jednynym problemem na placu dla mnie było to, czy zrobiłem dopiero cztery, czy już pięć ósemek, bo zapomniałem liczyć. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...