Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.motopol.pl/shoei/

Właśnie kupiłem tam shoei'a za 50% ceny sklepowej. Nie do pobicia. Jedyna wada, że szybki są bez antifoga i nie mają też pinów. Ale to można dokupić. Chyba najlżejsze kaski na rynku, wykonanie na 5+, leżą na głowie jak ulał.

PS nie pracuję dla nich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.motopol.pl/shoei/

Właśnie kupiłem tam shoei'a za 50% ceny sklepowej. Nie do pobicia. Jedyna wada, że szybki są bez antifoga i nie mają też pinów. Ale to można dokupić. Chyba najlżejsze kaski na rynku, wykonanie na 5+, leżą na głowie jak ulał.  

PS nie pracuję dla nich  :)

 

Ale to wszystkie te modele tak maja, czy ten ktory

Ty kupiles??

 

Zastanawiam sie nad kaskiem SHOEI Z-ONE BLACK za 995zl na tej stronie. Warto go kupic za ta cene?? No i gdzie moglbym przeczytac jakas szersza specyfikacje tego modelu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kaskiem SHOEI Z-ONE BLACK za 995zl na tej stronie

Właśnie ten sobie strzeliłem. Warto. A co do specyfikacji, to nic szcególnego w internecie nie znalazłem. Ale jest produkowany od chyba 2001 bez zmian, co dobrze świadczy - widocznie nie były potrzebne :)

Jest następca Z-2, ale chyba niczym szczególnym się nie różni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Cóż moge dodać, wg mnie każdy ma swoje kryteria. Ja też dlugo marzylem i chorowałem na kaski firmowe typu AGV, Shark, Nolan. W końcu wybrałem sie na motobazar w stolicy i było już lepiej. Moim "łupem padł" SHUBERT PROFI, numeracji nie pamietam. Kask jest niepowiem dobry. dopasowałem go do siebie i oprucz noska ma wszystko czego chciałem, tzn wyjmowana podpinka ze srodka, oraz takie coś pod brode co deko wytłumia atmosfere w "jednostce dowodzenia" :-) jedyna wada jaka nie sposob nie zauważyć to halas jaki jest powyżej 120km/h. Być może jest to moje jedynie subiektywne odczucie (to moj pierwszy poważny kask) ale daje rade ta skorupa. Aha zapomialem dodać ze kosztował mnie 250PLN i ma wszystkie normy spełnione(tak jest napisane w środku ze spełnia)

PS kupiłem go jako nowy, tak mi mowili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kasku szczekowego (z odpinana szczęką :) ) do 350zł. Mozecie cos polecic w tym przedziale? Kasku szuka mój (starszy) znajomy na motocykl zabytkowy. Ma kask CABERG Freedom, ale bardzo źle mu sie w nim jezdzi, poniewaz rozwija dosc duze prędkosci i zawiewa mu kask do góry i to nie jest wina rozmiaru, poniewaz ten kask dosc mocno go uciska w okolicach skronii. Chodzi mu tez o to, żeby ten kask pasował do motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...