Skocz do zawartości

Jezdziliscie kiedys po sniegu ???


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko czy ktos z was latal juz po sniegu bo pogoda to juz sie chyba nie polepszy a jezdzic trzeba > no i oczywiscie moje pytanie nie dotyczy opon z kolcami bo ze w ten sposob sie da to wiem .

 

[ Dopisane: 17-11-2005, 23:12 ]

oczywiscie chodzi mi o las a nie o tor!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdziłem po śniegu :-D tylko nie wiem czy częściej jeżdziłem czy się wywracałem ale idzie wytrzymać :-D

 

[ Dopisane: 17-11-2005, 22:24 ]

A co powiecie na temat śmigania sprzętem chłodzonym powietrzem w zime :?: Nie zaszkodzi mu tak niska temp. ??

 

to nie człowiek nie przeziębi się :-D

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, mozna ladnie pocwiczyc jazde bokami -zarąbista sprawa :mrgreen: jak snieg nie jest ubity to jakos mozna pojezdzic, bo po ubitym jest cięzko :-D i szczerze mowiac nie trzeba zakladać 3 bluz, 10 par spodni bo mozna sie ostro spocić :-D

 

w tym roku chyba sobie nie pojezdze po śniegu :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za cenę ok 2zł (nie licząc opony) zrobiłem oponę na tył z kolcami, może na ferie przetestuję, na pewno opiszę czy działa :)

Wkręciłem w każdą środkową kostkę blachowkręt od zewnętrznej strony (na przemian, raz po lewej raz po prawej) Pod każdy łepek dałem 2 podkładki. Blachowkręty dobrałem dosyć krótkie żeby nie przebiły dętki.

Nie wiem jak to się będzie zachowywać i czy te blachowkręty nie będą się wykręcać ale zawsze warto spróbować,na pewno zaletą takiego systemu jest możliwość wymiany wkrętu bez zdejmowania opony z koła.

Niedługo jeszcze kupię jakąś starą kostkę na przód i tam dam trochę gęściej tych wkrętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno zaletą takiego systemu jest możliwość wymiany wkrętu bez zdejmowania opony z koła.

 

Powiedz coś więcej bo chyba nie zrozumiałem. Jak to bez zdejmowania opony. Od zewnątrz je wkręcasz?

No, dokładnie. Trzymają mocno, zobaczymy czy nie będą się wykręcać w czasie jazdy, w razie czego na klej je dam. Ale test dopiero w styczniu bo niedługo silnik będę robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuje tak zrobic ale wkrecic od srodka i z plaskim lebkiem ;)

 

po sniegu jezdzilem w tamtym roku :) jazda niesamowita jedziesz a tu ci leci spod kol super jak jest swierzy taki puszysty to juz wogule ;) gorzej jak ubity albo lod bo wtedy nie idzie nawet ruszyc nie mowiac o hamowaniu albo innych sprawach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kolega miał tak zrobionę oponę (motocykl po Marku Dąbrowskim).

Dało to radę ale na dość krótko - po prostu wystarczy chwilę przejechać po twardym podłożu, np po asfalcie, i łebki wkrętów bardzo szybko się ścierają.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe super zabawa. Tylko musowo buty i ochraniacze. W zeszlym roku jezdzilem z kumplem w Boze Narodzenie.... Byla swietna zabawa. Ile gleb zaliczylem to nie pamietam. Najgorzej bylo dojechac. Po drodze kilka podjazdow czesciowo wyslizganych. Bez rozpedu ani rusz. Zbyt wolny najazd konczy sie jazda do tylu na zablokowanych kolach.

Ps Do tej pory nie moge zapomniec miny goscia na stacji benzynowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...