Skocz do zawartości

To sie nazywa turystyka !


zajc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Natrafilem w sieci na bardzo fajna stronke. Kilku gosciu uprawaia szybka turystyke po Norwegii i Ojropie.Z kazdego ciekawszego wypadu kreca filmiki

http://www.roadmc.com/default.asp?pub=0&sub=6&labb=US.

Poniewaz idzie zima to na poczatek proponuje wybrac NORWAY a potem filmik SOGNEFJELLSVEIEN 2004. Prawda ze niesamowita musi byc jazda w takich warunkach? Aaa, filmiki dzialaja w trybie streaming video-wiec szybkie lacze baaardzo wskazane.

P.S. Ja mam zastrzezenia tylko do redukcji goscia, ktory ma zamontowana kamere. Silnik az prosi sie o przegazowke :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepiekne zakrety,

no rewelacja:D Moze sie zgramy i jakoś za 5 lat jak uzbieram kase na taki wyjazd to skoczymy tam?

jestem za tylko trzeba sprzet zmienic bo etka nie nadarze,a te drogi to normalnie obłed,powiedzcie mi,są takie w polsce :?:

 

[ Dopisane: 18-11-2005, 13:03 ]

a jak nie uzbieramy kasy to skoczymy rowerami,jak ten kolaz we francji co go mijali :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce takich dróg nie widziałem, ale już na Słowacji i Węgrzech można bardzo ambitnie powinklować. Sporo fajnych krętych tras się znajdzie, ruch mały, nawierzchnia zwykle w świetnym stanie... I koszty nie te co Skandynawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tą stronkę i nie było aktualizacji (chodzi o filmy ) od ponad roku :-D albo lepiej

ale goście mają odjazdowy sposób na turystykę ;)

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za piekny dzwiek. Cos niesamowitego. Winkle tez niczego sobie. W takich chwilach jak ogladam takie filmy zaczynam tesknic powaznie za szosa ;)

Ale albo mi sie zdaje ale raczej nie ciagna po obrotach , a szkoda bo posluchalbym .... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że operator kamery jedzie na czymś Dużym i dlatego nie ciagnie... Podobnie jak reszta... No może ten na R1 powinien mocniej ciągnąć... ;)

Ale tak mi się przez nich zachciało jeździć, że gdyby nie 2 stopnie za oknem, to już by mnie w domku nie było... :evil:

 

Pees. Czy ktoś rozpoznaje motor operatora...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...