Skocz do zawartości

No zajefajnie....


Miklas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

albo tak, zeby mnie nie zatrzymali

 

Bądź realistą. Przecież na te punkty zasłużyłeś. Jeżeli masz szansę zdać bezproblemowo to nie kuś losu. Zwłaszcza, że jak masz zapasowego kierowcę to po co masz prowadzić?

 

I bądź miły dla egzaminatora.

Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prot statystyki statystykami, ale dochodza jeszcze rozne czynniki, nieobycie z pojazdem i stres na egzaminie. Mi to odpada, mysle, ze sobie poradze jesli odswierze sobie kodeks drogowy

Nie powiedziałem tego złośliwie. Szczerze Ci współczuję - w zasadzie kłopotu - bo wierzę, że dasz sobie radę i powrócisz na drogę.

Natomiast prawdą jest to, o czym pisałeś. Nikt nie jeździ w terenie zabudowanym 50 a poza 90 czy 130. A Ty zwyczajnie masz pecha. Mój serdeczny przyjaciel w ciągi 14 dni złapał 18 pkt. Dwa tygodnie później wpadł do wioski 80 wprost na suszarkę. Obaj się spociliśmy, no ale obyło się "bez faktury". "Pouczono" go za jedyne 200 zł. Ale w dobie fotoradarów nie znasz dnia ani godziny. Fotoradary zwyczajnie są bez serca i potrzeb. I zwróc uwagę na debilne pytania w testach, których prawidłowe odpowiedzi nigdy by Ci nie przyszły do głow, np te opisane w moim poście w Szkole Jazdy. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam dla was newsa, cytat z dzisiejszego SuperExpressu:

"Osoba która przekroczyła dopuszczalny limit punktów karnych i otrzymała wezwanie na powtórny egzamin, może prowadzić pojazd posługując się swoim prawem jazdy aż do momentu egzaminu poprawkowego - tłumaczy podinsp. Grzegorz Tabinowski z katowickiej drogówki - Jeżeli jednak nie zda go automatycznie traci prawo jazdy"

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiedź nad Kodeksem drogowym.

Kumpel miał podobną sytuację, siedzieliśmy razem gdy sie uczył (sorry odświerzał wiedzę :-) ) i pomimo, iż jeżdżę od 27 lat, to nie masz pojęcia ile to ja razy się zdziwiłem studiując testy :lol:

Tej nocy wiele razy padało "... no kto by pomyślał...!", "... no nie, to jakiś błąd, to niemozliwe!" :ehz:

Kumpel zdał :roll:

Za drugim razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś jedyny. Czasami miałem wrażenie że te testy pisał ktoś dla jaj

W poniedziałek mam egzamin na B. Od miesiąca studiuje testy. 20 godzin wykładów. 7lat prawko kategori A. I dla mnie te testy to jakaś TOTALNA PARANOJA! Co za cymbał to wymyślał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia

Nie dziekuje :mrgreen:

 

od miesiąca  hmm.... jak mam teorię na A 1.12 ale usiąść zamierzam w weekend dopiero... chyba przyspieszę siadanie

Robie po 2-3 testy dziennie. Sredni co trzeci test mi nie wychodzi.....

Radze sie przyłożyć - głupio by było oblać teorie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...