Skocz do zawartości

Mini Bike :]


Bari
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.

To właśnie wiem. Widziałem na filmiku, ale też na allegro jeden koleś pisał, że jest na starter- więc zdania mogą być podzielone. :icon_razz:

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna sprawa takie coś. Mój znajomy jak tym leciał przez miacho z maksymalną prędkością (80-90 km/h ) to ludzie się tak patrzyli.. :icon_razz: Nie wiedzieli co to jest.. Fajnie śmiga,ale trzeba tym jeździć z głową .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Magik' date='01 Maj 2006 - 15:24' post='587962'1. Moge to jakoś zarejestrować czy coś ? Jesli bede sobie śmigać po osiedlu to Policja sie nie przyczepi ?

Czy jest to traktowane jak hulajnoga spalinowana. Jeśli sie przyczepią to jaką mogą mieć argumentacje. Jak coś to miałbym karte motorowerową. :bigrazz:

2. Jak to sie odpala. Jak jest z mechaniką.

3. Ile wasze jeżdżą ?

 

Dzięki z góry. Pozdr. Magik

 

Musze cie zmartwić, to nie posiada homologacji, wiec z tego co wiem, to nie zarejestrujesz, no chyba, że homologacje zrobisz we własnym zakresie, ale to drogo kosztuje, wiec możesz tym teoretycznie jexdzić tylko po drogach niepublicznych. jednym słowem po podwórku... dlatego ja sobie takiej zabawki nie kupie. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuja to sa to zabawki od 16 lat :flesje: i sa jako zabawki traktowane tak samo jak chujnoga czy duporolka spalnowa :crossy:

Witam

Ta zabawka jest od 6 lat anie 16 latek(oczywiście jeśli mówimy o 50cmm3)

ten jest fajny

Prędkość maksymalna : 60 km/h

http://www.allegro.pl/item101061267_mini_c..._motorower.html

Pozdrawiam MUMA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

 

a na hulajnogi z silnikami sa homologacje ?

 

Miale taka hulajnoge - niema nic tylko gwarancja i instrukcja obslugi . a pozatym to zabawka a nie pojazd zeby codzziennie robic nim np 10 km to dlugo nie wytrzymuje ja swoja zrobilem moze 200 Km i sie posypala . sprzedalem za 200zł

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm po domu tez mozna :wink: Z kuchni do pokoju :-D Nie widziales jak ludzie 30 letni sie tym scigaja na torach ? :eek: Piekny widok :icon_mrgreen: W zyciu liczy sie zabawa :cool:

 

Ja od siebie moge powiedzieć że na lotnisku bemowo podczas 1/4 Mili koledzy co to sprzedają wzieli i staneli na starcie :biggrin: nie pamiętam ile im to zajeło ale na końcu pokazano wyniki 45km/h ;] Całkiem fajne, mógłbym tym do skzoły jeździć ( coś rzędu 4 km ) i do tego 1/5 trasy wiedzie przez tzw. forty bema to tam nawet policji nie ma ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam.

 

Odświeżam temacik, hehe bo po co zakładać drugi.

Kolega kupił minibike w niemczech nowego (wersja cross). Przywiózł do polski, pojeździlim pojeździlim i co ? Bum cyk cyk nagle stanął. Hehe, no nie wiem ogólnie to jest gówno niesamowite. Wszystko robione jak najtańszym kosztem, prawie wszystkie elementy są plastikowe.

Mini bike wytrzymał 3 dni jazdy :icon_question: i teraz stoi i czeka na zrobienie.

A jak tam wy ? Macie ? (bo ktoś tam miał kiedyś :icon_mrgreen: )

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, również posiadam takie cudo i tez stoi.Ale za sprawą zespołu napędowego. Nie ma możliwości znalezienia w polsce zębatki na przód , a stara potraciła zęby. Zrobiona była z tak miękkiego materiału , że nie wytrzymała nawet miesiąca. NIestety nie wiem gdzie taką zębatkę mogę dorobić. :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...