Skocz do zawartości

Mini Bike :]


Bari
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mój brachol (8lat)ma mini bike silnik po jakimś tam tuningu :icon_exclaim: ja tylko raz chciałem zobaczyć ile to idzie nie wiem czemu ale na każdym mini bike na jakim jade przy większej prędkości buja bikiem na prawo i lewo ;| młody więcej minibike jeździ w terenie niż po asfalcie :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na każdym mini bike na jakim jade przy większej prędkości buja bikiem na prawo i lewo ;|

 

Tak już jest, i myślę że każdy tak ma. Malutkie przechylenie i już Cie ostro buja.

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już jest, i myślę że każdy tak ma. Malutkie przechylenie i już Cie ostro buja.

 

pozdr.

 

Nieprawda, sciagnij sobie te filmiki Tomasza to zobaczysz, na mini mozna prawie na kolano zejsc. Jak buja to cos jest nie tak :icon_biggrin: Podpowiem kola nie sa w osi. A jak nie sa w osi to idzie oponka i sie problem nasila. Jak tak dlugo latasz to opona jest juz nierowno zuzyta i juz nawet prawidlowe ustawienie kol moze juz nie pomoc. Pzdr.

Edytowane przez Zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem na wersji cross, może to dlatego ? Jest pewnie jakaś różnica.

No i jeszcze jak się pochylasz to kierownice masz prosto zapewne, a spróbój skręcać i krzywić kiere. Zacznie bujać. - mnie i kolegów bujało.

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

u mnie w mieście w sklepie gdzie sprzedają te <cudeńka> powiedzieli że nowy silnik kosztuje ok 130 zł niewiem czy im wierzyc ale jakbyco to morzna wziąśc od kosiarki (chyba)

w tym sklepie powiedzieli mi jak go dobrze tuningować że pojedzie nawet 90 km\h

ale jakby jakis wypadek to mogło by sie źle skończyć :icon_razz:

ale tak sa oki :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sklepie powiedzieli ze silnik do mini (obojetnie którego) kosztuje ok 130zł

a tuning to niezaduży ale zawsze jakiś trzeba zmienić filt na filtr storzkowy i zwiekszyc zebate

 

a macie jakies inne fajne motorki nowe,nieużywane do 700zł nono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde w zimie widziałem to cudeńko na allegro już za 350 zł. Nie miało bocznych plastików ale było nowe..

Aa, mam coś dla Was ;)

Mam nadzieję, że nie było tego filmiku..

Tak się jeździ na pocketach >>>KLIK<<<

 

Hehe, zauważcie, że nie mają podnóżków i chyba przez to tak dobrze w zakrętach siedzą... I w ogóle jakoś szybko jadą ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To tak jestem posiadaczem takiego sprzeaciku kupilem go za 100 zl po tym jak kolega na tym mial wypadek ale nie dziwie sie co on sie nie tyknie to zaraz cos sobie zrobi jezdze nim od 4 dni jedyne co moge powiedziec to to ze zarabiscie sie smiga

+ malo spala szybko mozna dojechac zarabista zabawka tego sie nie da opisac takie male a tak zasuwa.

- usterki

czesto sie linka zrywa od zapalanie ale to nie jest problem.

silnik Hmmm juz z 20 litrow wlalem i nic zadne zacieranie

nastepny problem to tylnia guma w stadardzie daja slika obona jest jak dla mnie za cianka zamowilem nowe 2 tyl i przud koszt 80 zl+20 zl koszt transportu

 

Dostepnosc czesci:

na allegro jest pelno czesci lancuchow do calego silnika wiec to duzy+ mini bike osztuje 550-600 zl silnik kostuje 150-250 zl nowy oczywiscie wiec cena nie jest duza

 

co do policji

no niby nie ma homologacji ale...

jak mnie zatrzymali a jezdzilem po ulicach pytal sie ile to zasowa mowie 40 :notworthy: hehe

mowil ze nie mozna nim jezdzic po ulicach a ja mowie to gdzie ma jezdzic

potem powiedzial

jezeli chcesz jezdzic po ulicach kup kask bo mowil ze tylko do tego najbardziej sie doczepil ze nie mialem kasku wiec postanowilem zakupic

po co narazac sie na jakies nieprzyjemne spotkania z wladza i mozna tez samemu sobie krzywde zrobic...

 

aaaa

ostatnio strazacy mnie zatrzymali ^^

chcieli sie przejechac wyjezdzili mi z 1l wachy^^ dali mi 20 zl na wache

 

ale naprawde POLECAM TAKI MOTOREK

Najbardziej denerwuj e mnie to ze pisze o12-14 lat i takie dziecko np 60 cisnie GLUPOTA

moze wam dam filmik jak spalilem kapcia ^^ troche sie dymilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YADT a mnie tam nie śmieszy :)

 

PS. Ostatnio jakoś było w Wiadomościach/Faktach o mini, że coraz więcej ludzi wyjeżdza tym na miasto i jest dużo kolizji. Oglądał ktoś ? Bo mi to tylko kolega opowiadał.

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem, wiara zaczyna jeździć po ruchliwych ulicach (a takiego motórka w ogóle nie widac). W gazecie czytałem na temat crash testów przeprowadzonych na na tych wynalazkach. Przy zderzeniu z samochodem kierowca motorka wpada przez szybe do auta. :P

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno miec homologenacje bo my z kolega jak chcemy popyrac i jak zobaczymy pały to trza spieprzac w pola tam radiowóz nie wjedzie

 

 

ha ha

No pewnie ale jak by miało homologacje i byś wyjechał na droge pierwsze lepsze skrzyżowanie i baaach ! (Odpukać) to wtedy raczej byś zmienił zdanie.

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...