Skocz do zawartości

Mini Bike :]


Bari
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ha ha

No pewnie ale jak by miało homologacje i byś wyjechał na droge pierwsze lepsze skrzyżowanie i baaach ! (Odpukać) to wtedy raczej byś zmienił zdanie.

 

pozdr.

NIe no zakręty mamy bardzo dobrze opanowane

 

Gumisz a do plecaka sie on nie zmieści

Edytowane przez Maticzek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim to sobie można pośmigac w kło domu lub po chodniku (ewentualnie na torze). A propo homologacji--wjedzie ci taki pierdopęt (bez urazy) pod koło nawet nie będziesz wiedział kiedy, więc oby taki motorek nie uzyskał papierów umożliwiających legalne poruszanie sie po drogach.

Ale ogólnie to bardzo sympatyczne maszynki :clap:

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim to sobie można pośmigac w kło domu lub po chodniku (ewentualnie na torze). A propo homologacji--wjedzie ci taki pierdopęt (bez urazy) pod koło nawet nie będziesz wiedział kiedy, więc oby taki motorek nie uzyskał papierów umożliwiających legalne poruszanie sie po drogach.

Ale ogólnie to bardzo sympatyczne maszynki :clap:

 

pozdr.

Ojciec mojego kumpa jeździ tym na piwo a potem wraca pijany

i mówi że pardzo spoko maszynka do picia piwa

Błągam homologenacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec mojego kumpa jeździ tym na piwo a potem wraca pijany

 

To gratulacje.

 

 

Później dojdzie do tragedii i pretensje do kierującego autem ...

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja mam pytanie, jest jakas różnic amiedzy mini bike a mini cross?? ja bym wolał crossa, bo wiadomo bylejaki zawieszenie ale ma,, drugie pytanie, to czy ktoś wkładał już wiekszy tłok od czegoś innego, typu skuter, jakis dobry? napewno porzymałby soporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupilem cos takiego:

http://img.diytrade.com/cdimg/237367/24835...r_dirt_bike.jpg

tylko czarny

 

 

 

wlasciwie to brata:P

 

 

i powiem szczerze, to jest rzeznia, heheheh

 

kazde dodanie gazu na obojetnie jaklim biegu to rycie(nie na asfalcie co prawda), na kolo go z kazdego biegu rwie, pierwsze 15min jazdy i prawie plecy zaliczylem:PPhehe

 

gazoweczka z tylu, 2 tarczowki, i wcale niejest taki maly, niewiiele nizszy od sendy, jak sie amorek podkreci, naprawde fajny sprzecik, zobaczymy jak sie bedzie sprawowal, bo wekoncu chinskie

 

niedlugo zapodam foty z akcji tylko moj brat musi wrocic z wakacji bo kluczyk zabral.

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby Ci tylko łancuch nie spadł tak tak jak koledze z forum bo zerwie Ci tryby i bedzie po zabawie :biggrin:.

 

Nie życze oczywiscie tylko przestrzegam.

 

Pozdrawiam

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidniejszy a jednak silniczek wydaje sie byc taki sam, coś nie ladnie mi tu pachnie. No ale jak cos to napisz wrazenia....po dluzszym czasie ekspolatowania.

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze prosze kiedyś to się dzieciaki uczyły jeżdzic na motorynkach a teraz juz na takich "full crossach". Ciekawe co będzie za kilka lat.

 

Kumpel mi mówił, że widział reportaż o jakimś sławnym facecie, pokazali jego dzieciaka który zamiast na rowerze popier*alał na właśnie takim (tylko, że miał jeszcze kółka po bokach co by sie nie wypieprzył) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidniejszy a jednak silniczek wydaje sie byc taki sam, coś nie ladnie mi tu pachnie

silnik sa inne, co niezmienia faktu ze i tak chinskie

 

http://allegro.pl/item217949870_cross_endu...dirty_bike.html

http://img.diytrade.com/cdimg/237367/24835...r_dirt_bike.jpg

Prosze prosze kiedyś to się dzieciaki uczyły jeżdzic na motorynkach a teraz juz na takich "full crossach". Ciekawe co będzie za kilka lat.

masz racje, ja w wieku mojego brata marzylem o romecie z silnikiem jawki, bo dla mnie to byla rakieta, a on pierwszy motorek i taki sprzet.

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chłopaki, kupiłem sobie tego mini crossa, wszystko fajnie ale ku*estwo stale sie psuje, jestem lekko wku**wiony na niego. stale problem z brakiem paliwa:/ te je*ane kicajce taki gaxnik zrobili że stale sie zatyka chujowsto nie wiem czym!! macie już jakiś patent apropo wiekszych gaźników? membran? od czego można gaxnik precyzyjniejszy dopasowac? wiekszy ewentualnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...