Skocz do zawartości

Jazda a zdrowie - wasze dolegliwości (przewiania ,nerki itd)


Sosna 83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proponuje w tym temacie pisać kogo co boli i pojakim czasie jazdy:) Jesli był z tym u lekarza to diagnoza tez mile widziana, ja np: najgorszy problem mam ze stawami łokciowymi, jezdze na cebulke ubrany na łokcie zakładem specjalne windsotpery ale nic nei pomaga, co wieczór mam rwące bóle i nie pomagają zadne masicie rozgzewające, wszyscy mnie straszą ze jeszcze ze 2 lata i bede miał powazne kłopoty, kiedyś miałem problem z nerkami ale odkąd jezdze w zółwiu z pasem wszystko ok, komforcik:) , najlepiej zeby wypowiadał sie ktoś kto jezdzi z 10 lat na temat swego zdrówka po śmiganiu na moto, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie nie wiem czy na motorze czy gdzies indziej palce odmrozilem i przez nawet jak jest 10 stopni to nie ma mowy o jezdzie , musza byc rekawiczki.

Dobrze Tobie radze-jezdzij w rekawicach nawet jak jest +40 stopni...I nie chodzi tu tylko o odmrozenia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Tobie radze-jezdzij w rekawicach nawet jak jest +40 stopni...I nie chodzi tu tylko o odmrozenia Wink

a to wiem , tylko narazie nie mialem kasy, w zimie i na wiosne bede powoli kompletowal ubior, zaczynam od kasku caberga pozniej chyba jakas kurtawa i rekawice :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda motocyklowa zaczęła się 12 lat temu, ale nie mam większych problemów poza rwącym co jakiś czas kolanem powypadkowym. Generalnie to najgorzej się czuję jak nie jeżdżę, cierpię na depresję, bóle brzucha, niestrawność, zatwardzenie, zawroty głowy, nudności, ślinotok i majaczenie na widok porządanej maszyny.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze juz 4 rok nie liczac komarkow i simsonkow :evil: i dopiero w tym roku odczuwam bardzo kolana, ale to chyba dlatego ze na poczatku sezonu wybralem sie w dzinsach w gory jakies 500km w jedna strone i od tamtej pory mam wlasnei bole w kolanach i to czasami dosyc mocne :D teraz ubieram sie cieplej i nawet nakladam rekawiczki jak jest 30 stopni.

Kiedys myslalem ze jak mi jest cieplo to nic mi nei bedzie, ale teraz widze ze z wiatrem nei ma zartow :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...