Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to może się wybiorę tyle' date=' że nikogo z Was nieznam[/quote']

Wyluzuj chłopie ! Wydrukuj sobie nasze avatary ze strony nr 4 i z kartką w ręku nasz namierzysz choćby ciemnawo było. My mamy łatwiejsze zadanie bo mamy tylko jeden - Twój - avatar do zapamiętania :D .

A tak serio:

Nie bierz na serio tego co napisał PGR

Prot no jak słowo się rzekło to bierz kredyt w banku i dwie kolejki lecą

i wal śmiało jak w dym - ja ich też nie znam. Widziałem ich raz na autostradzie, jak na zlot do Rybnika lecieli. Dziwnie jakoś wyglądali ... na dresy nie mają czy w praniu były ?!?!?! ;)

A Kaśki avatar Ci zaraz powiększę, żebyś pomysłodawczynię choć kojarzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompka jak nas nie bedziesz widzial to nas bedizesz slyszal..

ciezko nas przeoczyc..

 

z wrocka moze jeszce ze 3 osoby dojda ale u nas to nigdy nic nie wiadomo...

 

 

czyli 3-4 grudnia kolejna knajpa spalona ... :twisted:

 

niedlugo nie bedzie gdzie chodzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślę, że się "zintegrujemy" :evil: :D . Ale jeszcze jest kupa czasu i ja nic nie mogę zaplanować. Jak by co to mogę zabrać kilka osób z okolic Warszafki. Da radę znaleźć gdzies tam jakiś parking no i jakieś miejsce do spania (ja niestety chrapię :D ) bo nie będę o świcie wracał pijany 400 km :-) .

 

adu-> A co Ty niby wiesz :?: 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasnal a co byś powiedział 2-3-4-5-6, a 6.XII. jest Mikołaj i kolejna okazja  :evil:
No ja bym powiedział że chętnie, ale moja wątroba robi już stanowczy sprzeciw 8) ale myślę że da radę pojawić się we Wrocku w piątek wieczorkiem i zostać do poniedziałku (jeden dzień urlopu mam w zapasie więc looozik) :-)

Obawiam się tylko że po noclegu o PGR-a chłopaki będą musieli szukać nowej stancji :-) szkoda bo tak blisko mieli na uczelnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie takze wpiszcie na liste, jesli jeszcze tego nie uczyniliscie.

 

 

Jak się znajdzie odważny...... to zapraszamy razem z Kasią

 

oczywiscie ja sie pisze malo kto z motocyklistow 4-umowych sie do mnie przyznaje wiec chociaz licze na Was !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...