Skocz do zawartości

tłumik do mz 251 orginalny czy sportowy


Jesse
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gdzieś widziałem tu na forum wypowiedź ze ta zwiękrzona moc to lipa i że on tylko wygląd poprawia, ale takiego tłumika nigdy nie montowałem i nie jeździłem na nim wiec moge sie mylić

poszukaj gdzieś już to było na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocy nie wiem czy dodaje bo nie mialem porownania, ale napewno wyglada ladniej, zanika ten chrakterystyczny dzwiek wydobywany z seryjnego tlumika, jest ladniej usadowiony i lepiej sie to prezentuje, troszke glosniejszy i bardziej niskotonowy, jakos wykonania nie zla chodz napewno pod tym wzgledem gorszy od orginalu (te tlumiki produkuja rozni rzemieslnicy zalezy na jaki trafisz) ogolem to specjalnie nie kupowal bym takiego tlumika jakbym mial orginal, ale ja mialem juz jak kupilem, jak tlumik jest nowy tak jak ja mialem to z poczatku ta wata co w nim jest jak mocniej zagrzejesz maszyne troche smierdzi i lubi sie przypalic, puzniej problem znika tj. po jakis 500km. ogolem nic takiego to nie jest zeby sie specjalnie pchac w koszty, ale jak masz kupowac to kup ja polecam zawsze fajnie to wyglada jak masz w mz dyfuzor :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam "sportowego" tłumika, według mnie wydaje brzydki ogłos, jest kiepsko wykonany i w dodatku wcale nie poprawia wyglądu, etz to w koncu taki klasyczny motocykl i wieśniacko wygląda w nim taki patent, ja polecam kupić oryginalny tłumik i cieszyć się klasycznym pięknym wyglądem i ładnym brzmieniem

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie mam mieszane uczucia co do tego tlumnika napewno lepiej wyglada nie dlawi tak maszyny ale jakosc wykonania jest srednia.jesli masz dobry orginal to jezdzij na nim ale jesli masz kupowac to sportowy.ja mam i taki i taki obecnie zalozony orginal ale napewno zmienie przy najblizszej okazji na sportowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj sportowego tłumika!!!!]

po pierwsze wygląda BEZNADZIEJNIE!!!!

po drugie brzmi BEZNADZIEJNIE!!!

 

Oryginalny jest ładny i ładnie brzmi i taki polecam :)

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tumiki sportoqw do 250 i 251 są identyczne nie zmieniają ONE zbytnio osiągów :| poprostu inny jest dzwięk który jednym se podoba a innym nie!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten tłumik w ogóle niewpływa na charakterystykę silnika ? Nieobniza mocy ani jej niepodnosi ? Zamontowanie tego tłumika powoduje zmiane głosu i wyglądu. Więc można go zmieniać wg własnego uznania i gustu ? Podoba mi sie - zakładam. Niepodoba sie- niezakładam i nic nietrace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH Z KRAINY CWAJTAKTÓW. SPORTOWY TŁUMNIK MIALEK OKAZJE WYPRÓBOWC, HALASUJE TYLKO I ZMIENIA CHARAKTETYSTYKE NA NIEKORZYSC MOTOCYKL TRACIL ELASTYCZNOŚC MOWIĘ O ETZ 250 W 251 CYLINDER A DOKŁADNIE KANALY MAJĄ INNE WYMIRY ZE WZGLĘDU NA KRÓTSZY TLUMNIK TAK ZE NIEWIEM JAK SIĘ ON SPRAWUJE W251 . JEZELI ZA SPADEK ELASTYCZNOŚCI MOTO. MIALBY LEPSZĄ GÓRE TO SPOKO ALE TAK NIEBYLO . ODDALEM TLUMNIK KOLEDZE I ZREZYGNOWALEM Z ZAKUPU

SPROBÓJ PATENTU Z GAZNIKIEM OD CZ 380 514 JAKBY CO TO PYTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...