Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

ale jak z 1-ki, odkrecasz i stawiasz?tak poprostu.ja sie staram i mi nie wychodzi.

 

no prawie. Przy pewnych obrotach jadąc nagle zamykasz przepustnice i i natychmiast otwierasz, taki ruch ręką zero-jeden. Jeśli dobrze wyczujesz obr to kolo pojdzie w gore. A co dalej to jeszcze nie wykumalem do konca bo jak sie za wysoko podnosi to przestrach lapie i odpuszczam :banghead:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raz spróbowałem narazie mi srednio to wychodzi ale naucze sie..:buttrock:

Poniżej jest link do niezłego filmu na temat jak zrobić dobre wheelie. Na końcu jest FZS1000 na dłuuuuugiej gumie :icon_razz::)

http://video.google.com/videoplay?docid=-6...1590638402466&q

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysleliście jakie moto kupicie po fazerku600??

A co? Już się znudził i tak nieśmiało pytasz? :buttrock:

Mi po głowie chodziła VFR800 albo oczywiście FZS 1000 :icon_razz:

Zanim jednak do tego dojdzie to dużo czasu minie i te sprzęty będą pewnie nieaktualne.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fazer to dobry motocykl. przeznaczony jest jednak dla ludzi lubiacych jazde bardzij turystyczna :bigrazz: pozostaje mi tylko zyczyc tobie szerokiej drogi :buttrock: :icon_razz:

 

 

NO DO TURYSTYKI ALE Z ZYŁKA SPORTOWA 98KM mowi samo za siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przy okazji oświecić mnie co to takiego jest "dubble bubble" ?

 

ogólnie można kupic dwa rodzaje szyb akcesoryjnych: tzw: ''turystyczne'' które sa przeważnie wyższe niż seryjne i maja wywiniętą do góry krawędź, dzieki czemu odchylają równiez pęd powietrza w górę ponad twoją głowę.

Drugi rodzaj to własnie tzw: ''dubble bubble'' wzorowane są na szybach z maszyn wyścigowych, wygląda to jakbyś wybrzuszył zwykłą szybę zrobił własnie taki bąbel, za którym chowa się kask całkiem dobrze izolując od wiatru.

 

Jeśli chodzi o następne moto to moim ideałem jest biało-czerwona R1 z pierwszego roku produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie można kupic dwa rodzaje szyb akcesoryjnych: tzw: ''turystyczne'' które sa przeważnie wyższe niż seryjne i maja wywiniętą do góry krawędź, dzieki czemu odchylają równiez pęd powietrza w górę ponad twoją głowę.

Drugi rodzaj to własnie tzw: ''dubble bubble'' wzorowane są na szybach z maszyn wyścigowych, wygląda to jakbyś wybrzuszył zwykłą szybę zrobił własnie taki bąbel, za którym chowa się kask całkiem dobrze izolując od wiatru.

 

Jeśli chodzi o następne moto to moim ideałem jest biało-czerwona R1 z pierwszego roku produkcji

 

a gdzie mozna taka szybke kupić dubble bubble???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie wiem gdzie mozna dostać szyby w Polsce, ale są np. na stronie Louisa - http://www.louis.de/

Jak poszukasz szyb MRA to są własnie dwa rodzaje: turystyczna i ''dubble bubble'' która tam nazywa się ''wyścigowa'' (RACINGSCHEIBE,RAUCHGR)

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...