Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

śmigacie z plecakami?? czy raczej nie?? jezeli tak to czy w zwykłych jakis czy cos specjalnego , nosze sie z zamiarem kupna jakiegos funkcjonalnego plecaczka.

Różnie to bywa. Raz z plecakiem, raz z tankbagiem, a czasem ze wszystkim.

Tankbag czasem przeszkadza przy tankowaniu, jak trzeba go zdemontować. Plecak trochę ciąży jeśłi dużo się przewozi. Także wszystko zależy od bagażu jaki mam zabrać.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam codziennie do pracy z plecakiem :buttrock: Nie mam tam zbyt cięzkich przedmiotów: dokumenty,żarcie, spodnie przeciwdeszczowe itp :biggrin:

 

W niczym nie przeszkadza, ale przy szybszych przelotach nieco sie unosi :biggrin:

 

 

 

Niedawo jechałem do Częstochowy ze sporym plecakiem, dosyć mocno załadowanym i wsystawał nieco ponad kask, jak schylałem sie za szybą :biggrin: Efekt taki,ze powyżej 180 km/h nieźle miota po drodze, no i jednak spory ładunek na plecach nie jest przyjazny dla Naszego kręgosłupa juz po 100km jazdy :icon_mrgreen:

 

 

 

Witam Cie kolego yamaha :buttrock:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak? Olałem to, został tylko na dłuższe, naprawde dłuższe trasy. Denerowało mnie zakładanie i zdejmowanie go jak tylko gdzieś po coś pojechałem :buttrock: 20 minut jazdy a 45 walki z założeniem :biggrin: Doszedłem do wniosku że chyba czas jakiegoś Topcase'a zakupić :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zastanawiam się nad zamianą GSa - szukam między innymi fazera

co sądzicie na temat tego sprzętu???

może ktoś go zna?

o co ewentualnie bede musiał zapytać i co spr. przy takim przebiegu?? (jak dla mnie to wszystko powinno być ok, bo przejachane ma b. mało)

 

http://allegro.pl/item106965506_yamaha_fazer_600.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam fazerka

 

przede wszystkim luknij krućce , a poza wydaje mi sie patrz na to co przy kazdym moto , przebieg taki jak u mnie , ponoc fazerki 60 tys lajtowo smigają (rozrzady)

Pozdrawiam

 

 

a co do tych plecaków to jakies specjalne plecaczki czy normalne (mam na mysli przystosowanie do jazdy na rowerze bądz tez na motocyklu spotyka sie takie cos , plecaki kierowane do takiego grona odbiorców rozniące sie czymś specyficznym??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak , plecaki na rower/moto sa raczej dlugie a plaskie ( nie tak jak zwykle plecaki ktore odstaja na dobre kilka centow ) . Ja kuilem sobie w Giacomelli sport taki plecak w sumie na rower , ale na moto nadaje sie swietnie. Super przylega do ciala , jest wygodny , plaski , wiec nie odstaje za bardzo ( mniejszy opor + wyglada to o wiele lepiej ) Duzym plusem plecaka jest camel bag ( tzn taki gumowy plaski zbiorniczek z rureczka , wlewasz picie i nie musisz sie zatrzymywac by ugasic pragnienie ) . Plecaczek kosztowal 69 zl , mysle ze warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wierzę w taki przebieg przez 6 lat nie licząc 2006 roku, tj. po 500 km na miesiąc jazdy w sezonie jeśli by przyjąć że sezon ma 6 mies. a większość sprowadzanych ma cofane o 20 tys.z wyglądu jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zastanawiam się nad zamianą GSa - szukam między innymi fazera

co sądzicie na temat tego sprzętu???

może ktoś go zna?

o co ewentualnie bede musiał zapytać i co spr. przy takim przebiegu?? (jak dla mnie to wszystko powinno być ok, bo przejachane ma b. mało)

 

http://allegro.pl/item106965506_yamaha_fazer_600.html

 

 

 

 

POwiem - tak

Kupiłem go.

GS-e sprzedałem tydzien temu.

Teraz to kosmos.

Dla mnie przesiadka z zablokowanej GSy z 33 koniami na ten- to przepaść.

 

Dzisiaj pierwszy raz jechałem nim, i już sie zakochałem :icon_twisted:

 

Pozdrawiam wszsytkich Fazerowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POwiem - tak

Kupiłem go.

Gratulacje :icon_mrgreen: Sam przerabiałem to samo. Z GSa na FZS :) Grupa fazerowców się powiększa. Na serio będzie można pomyśleć nad jakimś weekendowym spotkankiem :bigrazz:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może jakies konkrety ustalimy co do tego spotkania FAZEROWCÓW!!!!???

Jeśli mamy przejść do konkretów to najlepiej zacząć od ustalania miejsca bo dojechać będzie czym :bigrazz: a potem dogadać się co do daty, żeby pasowało większości.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...