Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

jak piszesz ze jest w super stanie to JA osobiscie lekką reką bym wyłozył 11 tys. dobrych moto w polsce to ze swiecą szukac-jak kupowałem swojego FZS to mnie szlak trafiał-z 15 fazerow obejrzalem i kazdy szrot-spokojnie bym wtedy z tysiaka dorzucił zeby miec juz z głowy to szukanie i wreszcie zacząc jezdzic dobrym sprzętem! za stan trzeba zapłacic-jak masz dobre moto to i kupiec sie znajdzie, nawet za troche wiekszą kase!

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak piszesz ze jest w super stanie to JA osobiscie lekką reką bym wyłozył 11 tys. dobrych moto w polsce to ze swiecą szukac-jak kupowałem swojego FZS to mnie szlak trafiał-z 15 fazerow obejrzalem i kazdy szrot-spokojnie bym wtedy z tysiaka dorzucił zeby miec juz z głowy to szukanie i wreszcie zacząc jezdzic dobrym sprzętem! za stan trzeba zapłacic-jak masz dobre moto to i kupiec sie znajdzie, nawet za troche wiekszą kase!

 

No i właśnie o takie podejście mi chodziło :icon_biggrin: Ciekawy byłem czy są ludzie, którzy wolą dopłacić więcej pieniędzy za stan motocykla niż za rok produkcji. Wiem co sie dzieje na polskim rynku Fazerów, większośc egemplarzy jest bardzo zmęczona, powypadkowa i nie wiadomo co jeszcze.

 

Ostatnio coraz częściej myślę nad FZS 1000 :clap: i ewenutalnie swojego Fazera będę sprzedawał na jesień. Z jednej strony rozum podpowiada abym go zostawił, a z drugiej strony serce zaczyna mi walić 143 razy na minutę :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o takie podejście mi chodziło :D Ciekawy byłem czy są ludzie, którzy wolą dopłacić więcej pieniędzy za stan motocykla niż za rok produkcji. Wiem co sie dzieje na polskim rynku Fazerów, większośc egemplarzy jest bardzo zmęczona, powypadkowa i nie wiadomo co jeszcze.

OK, tylko jak przekonasz kupujacego ze Twoj fazer jest rzeczywiscie taki wyjatkowy, pod warunkiem ze ktos w ogole sie skontaktuje widzac jakas zaporowa cene na allegro czy innym otomoto.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do użytkowników FZS 600. Czy często Wam się uruchamia wiatrak przy chłodnicy? Bo ja zaczynam myśleć, że u mnie jest uszkodzony bo mimo ciepła jakie teraz jest i czasem upalania nie włącza się a wszystkie układy mam sprawne przynajmniej teoretycznie bo przy włączaniu zapłonu po "teście" diody gasną. :buttrock:

 

W moim fazerku włączający się wiatrak to normalka. Jest chyba tak, że włącza się przy 100 C, a wyłącza przy 95 C. Ale to raczej w mieście, bo na trasie pęd powietrza robi swoje.

 

Przy okazji, ma ktoś z was w swoim sprzęcie oponki Dunlop sportmax d252?

Macie jakieś uwagi na ich temat? Pytam, bo ostatnio przy ostrzejszym ruszeniu ze świateł czułem jak mi tył nieco na bok schodził. Tak samo dziwnie czuję się przy hamowaniu silnikiem i przednim jednocześnie. Przód siada mocniej i czasem wydaje mi się, że tak jakby pływał. Dziwne, wcześniej mi się to chyba nie zdarzało.

A na oponkach przejechałem dopiero 1200 km. Zresztą mam za małe doświadczenie aby umiec to odpowiednio zinterpretowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od tego w jaki sposób zostały te kilometry nabite :buttrock:

Przypuszczam,że jeżeli motocykl był nalezycie serwisowany, a chyba musiał być skoro jeździ dobrze do tej pory, to nie ma czego się obawiać :bigrazz:

A czy przy przebiegu 55 tys nie trzeba wymieniać rozrządu? A może wiecie kiedy go się wymienia?

Edytowane przez Marcin1sport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, tylko jak przekonasz kupujacego ze Twoj fazer jest rzeczywiscie taki wyjatkowy, pod warunkiem ze ktos w ogole sie skontaktuje widzac jakas zaporowa cene na allegro czy innym otomoto.

 

Będę czekał na takich, którzy są zmęczeni szukaniem :)

 

Pytanko do użytkowników FZS 600. Czy często Wam się uruchamia wiatrak przy chłodnicy?

 

Nie często. Ostatnio nawet myślałem, że on już nie chodzi, ale po dłuższym rozgrzaniu silnika załączył się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Ile może być warty mój motocykl? Ceny w ogłoszeniach są naprawdę różne.

 

Może coś o moto.

Rocznik lipiec 2000

Przebieg 18 tyś km

Motocykl sprowadzony z DE dwa lata temu. Jestem pierwszym włascicielem w Poslce.

Motocykl bez ryski, w pełni oryginalny sprowadzony praktycznie jako nowy. Obecnie bez wkładu finasowego.

 

 

Takiego egzemplarza w Poslce to ze świcą szukać :crossy:

 

Zdjęcia są w stopce.

Jak wiesz co masz i specjalnie nie zależy ci na sprzedaży, to możesz spokojnie wystawić 12 tys.zł.

Ja mam końcowkę 2001, również bardzo dobry stan, wypieszczony, wyregulowany i wydmuchany być może do przesady, ale ponizej 13 tys. nie oddam ;)

Ostatnio coraz częściej myślę nad FZS 1000 :flesje: i ewenutalnie swojego Fazera będę sprzedawał na jesień. Z jednej strony rozum podpowiada abym go zostawił, a z drugiej strony serce zaczyna mi walić 143 razy na minutę :crossy:

 

Najgorzej jest jak za dużo rozmyślasz i spuszczasz się nad swoim motocykle. Bo on taki ladny, dobrze utrzymany, fajnie się jeździ i w sumie to żal go komuś oddać.....ble ble ble.

Musisz postawić sprawę jasno i określić w jakim kierunku chcesz iść :)

Sprawa jest jasna dla mnie :) od małego fazera lepszy jest duży fazer :P

OK, tylko jak przekonasz kupujacego ze Twoj fazer jest rzeczywiscie taki wyjatkowy, pod warunkiem ze ktos w ogole sie skontaktuje widzac jakas zaporowa cene na allegro czy innym otomoto.

A czy na Allegro siedzą sami idioci ?? :)

Chyba jak ktos jest kumaty i przegląda oferty i widzi te rozrzuty cenowe pośrod fazerów, to może wyciągnąć jakieś sensowne wnioski ;)

 

A czy przy przebiegu 55 tys nie trzeba wymieniać rozrządu? A może wiecie kiedy go się wymienia?

Tutaj nie ma reguły i ściśle określonego terminu wymiany.

Jednemu łańcuch odezwie się po 50 tys. a drugiemu po 80...

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na Allegro siedzą sami idioci ?? :wink:

Chyba jak ktos jest kumaty i przegląda oferty i widzi te rozrzuty cenowe pośrod fazerów, to może wyciągnąć jakieś sensowne wnioski :smile:

No to powodzenia :bigrazz:. Occult, pochwal sie jak juz sprzedaz swojego fazera i ile czasu Ci to zajelo :).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...