Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

zarzuć jakieś fotki ;)

 

moto kupiłeś z pługiem czy sam go zakładałeś? jeżeli tak to ile Cię kosztował?

 

Kupiłem juz z pługiem. Chłopaki wcześniej podawali linki do motosklepów i prawdę mówiąc nie znalazłem tańszych, wszędzie podobne ceny. Niby możnaby próbować dorobić w zakładach robiących spoilery do aut. Kłopotem mogłaby być wytrzymałość bo ta łyżwa naprawde dostaje w d.... na krawężnikach, od piachu, żwirku, błota itp u mnie już jest naprawde styrana :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem juz z pługiem. Chłopaki wcześniej podawali linki do motosklepów i prawdę mówiąc nie znalazłem tańszych, wszędzie podobne ceny. Niby możnaby próbować dorobić w zakładach robiących spoilery do aut. Kłopotem mogłaby być wytrzymałość bo ta łyżwa naprawde dostaje w d.... na krawężnikach, od piachu, żwirku, błota itp u mnie już jest naprawde styrana :icon_razz:

pzdr

 

match, troche OT... często jesteś na torze w P.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U la la fajna ta łyżwa na www.moto-akcesoria.com, ale cena 828 zł wydaje mi sie nie do przełknięcia :icon_razz:

 

Może znajdę na Allegro lub na jakimś bajzlu cosik uzywanego :clap:

 

Nie spieszy mi się z tym dodatkiem aż tak bardzo :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

match, troche OT... często jesteś na torze w P.?

 

Będe w pon 15.05. Zapraszam zawsze fajnie sie jeździ w 2 fazery. A jako ciekawostka Bart na złotym fazerku w niedzielę daje w kalasie amator chyba, cieakw jestem jak mu pójdzie.

Pzdr

 

Będe w pon 15.05. Zapraszam zawsze fajnie sie jeździ w 2 fazery. A jako ciekawostka Bart na złotym fazerku w niedzielę daje w kalasie amator chyba, cieakw jestem jak mu pójdzie.

Pzdr

Czasami tez jestem w Lesznie ale jako kibic na żużlu :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe w pon 15.05. Zapraszam zawsze fajnie sie jeździ w 2 fazery. A jako ciekawostka Bart na złotym fazerku w niedzielę daje w kalasie amator chyba, cieakw jestem jak mu pójdzie.

Pzdr

Czasami tez jestem w Lesznie ale jako kibic na żużlu :bigrazz:

 

dopiero teraz czytam Twoją odpowiedź. Moto mam teraz w serwisie i planuję wpaść na tor jak zrobię rozrząd i wymienię opony na jakieś bardziej "klejące". poza tym muszę wywalić z przodu 120 i wrócić do fabrycznego rozmiaru 110.

 

O złotym fazerze w amatorach słyszałem, podobno ostro daje :biggrin:

 

Co do żużla w Lesznie to w tą niedzielę planuję iść na mecz z Wrocławiem (od razu po powrocie z motocrossu we Wschowie) - mecz pewnie przegramy ale powinno być ciekawie.

 

Jak będę planował wypad na tor to postaram się odezwać. Dla mnie to będzie "pierwszy raz" na torze więc mam duuuużo nauki przed sobą :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadejszła u mnie wiekopomna chwila i czas zmienić oponkę przynajmniej z przodu.

Na jakich śmigacie gumach? Co ewentualnie możecie polecić konkretnie do Fazera?

Osobiście zastanawiam się nad:

- Pirelli Diablo

- Pirelli Sport Demon

- Dunlop Arrowmax

- Continental ContiForce

Myślałem nad używką, ale w sumie nie ma co się szczypać i ryzykować dlatego będzie nówka :D

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

 

Jeśli chodzi o oponki do Fazera to polecam Mezelera Z6 świetna na sucho, własciwie na drogach publicznych niepotrzeba niczego innego, również osiąga niezłe przebiegi - większe niż np. Bridgstone 020 który jest także b. dobry (zwłaszcza na mokro). Kumpel niedawno załozył Continentale i nienarzeka, a podobno mają być super wytrzymałe. To tyle jeśli szukasz opony uniwersalnej, jeśli na tor i do szaleństw, to pewnie ktoś inny Ci doradzi.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na D207 i super nie mam porównania z innymi (do FZS) ale za 2-3 miechy zmieniam i nie bede ryzykował, kupuje nowe 207. Trwałość u mnie, a mają gumki cieżko :D tył ok 8 tyś przód 16, czyli 2:1.

Fakt na codzień ich nie wykorzystasz, a i na torze b. cieżko zamknać, na mokrym jak to na mokrym trzeba uważać i tyle.

 

PS oczywiście rozmiar seryjny!!!

 

 

Ario składaj sprzęt i zapraszam. Jak będziesz jechał daj znać przez forum, hehe opona się kończy i tor się ......, ale napewno pojawię się co jakiś czas.

 

PS a pierwszy raz jest najlepszy!!! później podniecenie nie jest już takie wielkie rano przed wyjazdem ;)

 

3mka all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziecie jechać napiszcie na prvia tez sie podłacze mam fazerka więc pojedziemy we 3:) sprawdze jakie mam u siebie oponki napisze jutro!!! powiecie czy sie na tor nadaja czy nie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na pewno nie pojadę jutro, bo czekam na króćce do gaźników, które wymagają wymiany. następny poniedziałek odpada również bo będę akurat w pracy więc za trzy tygodnie najszybciej co mi pasuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...