Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie działaja ?? Nie ładnie !!!!!!!!!!!!!

 

pozdro !!!!!!!

 

heh działać pewnie działa (ale jak działa :rolleyes: ) .. . Pewnie obrotomierz w kształcie prędkościomierza od Duzego Fiata nie spełnia pokładanych w nim nadziei... :bigrazz:

Tez bym się zdecydował na wymiane (ale dzięki mozliwosci przełączenia na tryb cyferkowy jakoś daje rade..)

Ps. szukaj w rozbitkach.. tych nowych modeli duzego wyboru nie ma ale może coś się trafi:np. tu widze ma nowe zegary koleś:

http://moto.allegro.pl/item296785583_yamah..._2001_2007.html

Może w tym licznik przezył ? :crossy:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M509916

Ps. tak w ogóle to pasuje wszystko z S2 czy tylko wystarczy kostki przełozyc? inny jest np. cały przód. Kiedys się temu przyglądałem i S2 ma inne wypełnienia k. zegarów itp.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam spojrzcie na ten link http://www.allegro.pl/item299260908_yamaha..._600_fazer.html i powiedzcie jak to jest możliwe gosc ma w dowodzie wpisane mase fazera 162 kg ja mam w swoim fzs 600 z 2002 wpisane 183kg a moc ma 86,00kw to jest ok 118 koni :) ja mam 69,90kw widział ktos takie cuda w fazerku?? 118 koni!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się stało...Fazerek zmienił właściciela. Właśnie jest w drodze do Polski. Został mi tylko pusty garaż :flesje: chyba idę się spić z ...żalu...

To co teraz Fazer 1000 ?? ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie mam Fazera 600 (2003), zastanawiam się nad przesiadką w nowym sezonie na nowszą wersje (2005/06). Pewnie jest na wiele osób, które jeździły „starym” Fazerem

i przesiadły się na nowy, prośba o kilka opinii, jaka jest realna różnica pomiędzy starym a nowym modelem w samej jeździe (poręczność, stabilność, wygoda).

Nie chodzi mi o wizualne różnice ale o wrażenia z jazdy nowym modelem.

 

Oczywiście najlepiej byłoby samemu spróbować ale nie znam nikogo

z nowym modelem a co do pożyczania to też było już kilka ciekawych wątków.

 

Pozdrawiam,

Czari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie mam Fazera 600 (2003), zastanawiam się nad przesiadką w nowym sezonie na nowszą wersje (2005/06). Pewnie jest na wiele osób, które jeździły „starym” Fazerem

i przesiadły się na nowy, prośba o kilka opinii, jaka jest realna różnica pomiędzy starym a nowym modelem w samej jeździe (poręczność, stabilność, wygoda).

Nie chodzi mi o wizualne różnice ale o wrażenia z jazdy nowym modelem.

 

Oczywiście najlepiej byłoby samemu spróbować ale nie znam nikogo

z nowym modelem a co do pożyczania to też było już kilka ciekawych wątków.

 

Pozdrawiam,

Czari

 

 

Ja ci mogę dać "karniaka" Fazerem ale z 98 roku

Pasik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się Was poradzić o przyczynę pewnego problemu. Otóż zakupiłem fazerka fz6 `05 jadąc na nim przy predkosci 30-40hm/h lekko mi wężykowała kierownica, pomyślałem ze to może opona nie do końca napompowana, i otóż było w niej tylko 1 atmosfera, napompowałem i problem sie zmienił w drgania kierownicy. Czy to wina opony? Łożyska raczej dobre. POZDRAWIAM

Aha i jeszcze bym prosił o serwisowke jak ktos ma, gdyż nie mogę znaleźć do tego rocznika ;/

Edytowane przez mlodociany1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...