Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam jakes ala xenon niebieskie

Zdjecie

jeszcze wydech i gmole i prace zakończone na 2008 rok :)

Coś fotka nie funguje :biggrin:

P.S. Masz zrobionego moda żeby świeciły Ci sie dwa światła mijania?a nie tylko prawe, tak jak to jest w wersjach europejskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy kierownica z fazerka z 2001r bedzie pasowac do fz6 05`?? Aha i w sprawie tego moda do swiatelek, orientuje sie ktos jak to dokladnie zrobic? I jeszcze pytanko, czy znacie jakies firmy, które posiadają pożądne akcesoria do fazerka? Typu pługi i inne duperele? Gdyż większość oferowana na allegro to zwykly "szajs" zeby nie powiedziec gozej, trzeba dorabiac stelaze pod plugi albo w ogole pekaja po przykreceniu. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Edytowane przez mlodociany1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod świateł w FZ6 :icon_mrgreen:

 

http://solsar.com/fz6/headlight.htm

 

Sprawdź u mnie zdjęcia na bikepics i powiedz co Cię interesuje to napiszę Ci ile to kosztuje i gdzie to kupić :icon_twisted:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawalo mi sie ze wtyki do zarowek w fz6 sa tylko dwa, a na tych fotkach sa 3?

Sprawdź dobrze u siebie...

 

U mnie koszt przeróbki to było kilkanaście minut roboty i 1zł :icon_mrgreen:

 

Jakbyś miał jakieś pytania to pisz śmiało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dobrze u siebie...

 

U mnie koszt przeróbki to było kilkanaście minut roboty i 1zł :icon_twisted:

 

Jakbyś miał jakieś pytania to pisz śmiało...

Jeśli pozwolisz to chetnie bym skorzystał z Twojej porady :icon_mrgreen:

Do którego przewodu podłączasz ten dodatkowy z lampy odpowiedzialnej za długie?

Tu znalazłem moda do wersji amerykańskiej:

http://pl.youtube.com/watch?v=EY4D2n1cIOA

I tam koleś podłącza do zielonego z wiązki na kierownicy a Ty jak zrobiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem prostego moda z tego względu, że mam moto na gwarancji i nie mogę grzebać za bardzo przy elektryce :crossy:

 

Ten z linku jest trochę bardziej skomplikowany :flesje:

 

Jutro opiszę co i jak trzeba zrobić :)

Wrzucę też zdjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy I jeszcze pytanko, czy znacie jakies firmy, które posiadają pożądne akcesoria do fazerka? Typu pługi i inne duperele? Gdyż większość oferowana na allegro to zwykly "szajs" zeby nie powiedziec gozej, trzeba dorabiac stelaze pod plugi albo w ogole pekaja po przykreceniu. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

http://www.puig.pl/

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za to pytanie ale jeszcze nie sciagnalem sobie manula. Ile oleju wchodzi do fazera z 2000 roku?

 

Nie pamiętam dokładnie, ale jest to coś w granichach 3-4L. Ja zamówiłem sobie 4 litrowego motula i na pewno wystarczy.

 

Czy ktoś próbował z Was środków do czyszczenia łańcucha? Zastawnawiam się czy jest sens wydawac 40 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do fzs 600 (98-03) wchodzi dokładnie 2,7 litra,jezeli nie wymieniasz filtra to 2,5 litra wiec niema sensu kupowac 4 lity tylko 3 opakowania po 3 litry. ja leje castrol 10 w-40.

 

To jak czyscisz łancuch? Jedynie nadaje się do tego nafta lub specjalne srodki do łancuchów typu o-ring np castrol chain cleaner 29 zł. Ja bedziesz czyscił benzyną lub jakimiś innymi rozpuszczalnikami to szybciutko zajedziesz łancuch spóchną o-ringi i napęd do smietnika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moda swiateł sam zrobiłem jeden kabel i po sprawie

wydechy nowe przelotowe juz prawie gotowe tylko martwi mnie jedna rzecz,

zajebi*cie głosno gadaja 150 DB jest na dzien dobry -mandat murowany ;/

macie jakis pomysł na wyciszenie ?? chyba zrobie jakąs kryze bo przy kazdym mocniejszym hamowaniu silnikiem wali ogniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do fzs 600 (98-03) wchodzi dokładnie 2,7 litra,jezeli nie wymieniasz filtra to 2,5 litra wiec niema sensu kupowac 4 lity tylko 3 opakowania po 3 litry. ja leje castrol 10 w-40.

Dzieki :). A sruba spustowa to ta z boku tuz pod stopką boczną?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :icon_eek:. A sruba spustowa to ta z boku tuz pod stopką boczną?

Tak to jest ta śruba. Uważaj potem przy dokręcaniu, żeby nie przesadzić :biggrin: Mi się zdarzyło i potem był problem :)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował z Was środków do czyszczenia łańcucha? Zastawnawiam się czy jest sens wydawac 40 PLN.

 

 

Jak 40 zł, to się nie opłaca :icon_eek: Lepiej kupić naftę, albo tańszy środek do mycia zacisków hamulcowych :biggrin:

Znakomicie nadaje się do czyszczenia łańcuchów i nie niszczy gumy.

Nie lubię firmy Xeramics, ale akurat srodek tej firmy do zacisków czyści łańcuch bardzo dobrze :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...