Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M663121

 

sprzedaje moja sztuke zapraszam na ogledziny ;)

A dlaczego naklejka na zbiorniku paliwa jest w niewłaściwym miejscu i dlaczego nie masz osłon na rury teleskopów ?? ;)

 

 

Wicher super sprzęt, widać że zadbany.

Pytanie tylko, skąd wziełeś oksydowane imbusy i w jakiej cenie?

Dziekuję :buttrock:

Czy imbusy są oksydowane to wątpię, raczej pryśnięte jakimś tandetnym lakierem i są wykonane z miękkiego materiału. Dostałem je razem z motocyklem, ale widuję tego typu śruby na allegro, więc zdobycie ich to pewnie nie problem ;)

 

Pozdrawiam :D

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!!

Jak to jest z tymi krućcami w FZS600?? Jeżdżę już ponad roczek z lekko spękanymi i jest oki - niby nic się nie dzieje. Wymiana jest troszkę droga, więc się wstrzymuje z zakupem nowych :-( Serwisant mi mówi, żeby wymienić koniecznie. Jeżdżący znajomi mówią, żeby jeździć dalej i olać temat, bo guma tam jest gruba i nic się nie stanie (jedynie wygląda średnio). Jeszcze inni mówią, że jest taki preparat (uszczelniacz do gumy) firmy Wurth, którym można je uszczelnić.

Nie mam zbytnio kaski żeby profilaktycznie sobie kupić i wymienić :-( Wiem, że jest to bolączka fazerków więc pytam znawców - CO ZROBIĆ??? Wymieniać, uszczelniać czy jeździć???

Co może się stać jak zrobi się dziurka w którymś krućcu??

 

Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Miro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!!

Jak to jest z tymi krućcami w FZS600?? Jeżdżę już ponad roczek z lekko spękanymi i jest oki - niby nic się nie dzieje. Wymiana jest troszkę droga, więc się wstrzymuje z zakupem nowych :-( Serwisant mi mówi, żeby wymienić koniecznie. Jeżdżący znajomi mówią, żeby jeździć dalej i olać temat, bo guma tam jest gruba i nic się nie stanie (jedynie wygląda średnio). Jeszcze inni mówią, że jest taki preparat (uszczelniacz do gumy) firmy Wurth, którym można je uszczelnić.

Nie mam zbytnio kaski żeby profilaktycznie sobie kupić i wymienić :-( Wiem, że jest to bolączka fazerków więc pytam znawców - CO ZROBIĆ??? Wymieniać, uszczelniać czy jeździć???

Co może się stać jak zrobi się dziurka w którymś krućcu??

 

Jesli jezdzisz i jest ok to jezdzij dalej jak krucce pekna to bedą zaciągac lewe powietrze a to napewno poczujesz! Efekt spadek mocy wtedy wymień. Uszczelniac nie ma sensu bo to nic nie da!!! Ja pękna to poczujesz a silnika nie zapsuja!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego naklejka na zbiorniku paliwa jest w niewłaściwym miejscu i dlaczego nie masz osłon na rury teleskopów ??

 

Bo motocykl jest bezwypadkowy, w idealnym stanie i jeżdżony turystycznie.

 

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M663121

sprzedaje moja sztuke zapraszam na ogledziny

 

Na Twoim miejscu kolego nie ogłaszałbym się na tym forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B@rtek, a coś więcej pls....

 

Pozdr

Wiesz co nie mogę tego znaleźć, ale ktoś w jakimś poście zamieszczał info o tym :notworthy:

Poza tym zauważyłeś, że od 200x roku tak jest w moto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna prosba: kupiłem sobie pług i błotnik do fazerki, ale nie wiem,gdzie zdobyc te dziwne uchwyty do mocowania tych elementów (a właściwie, to do pługa, bo błotnik nie wymaga tego).

Dzięki z góry za pomoc :notworthy:

Edytowane przez koronka44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety myślałem, że będą... Firma Mg-bikes.

 

:icon_exclaim:

Napisz do nich maila to Ci napiszą co jest potrzebne... bo też miałem u nich zamawiać, ale przez to, że nie było mocowań w komplecie to kupiłem jednak Puig'a :bigrazz:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do nich maila to Ci napiszą co jest potrzebne... bo też miałem u nich zamawiać, ale przez to, że nie było mocowań w komplecie to kupiłem jednak Puig'a :biggrin:

 

Pisałem oczywiście, ale odpowiedź jest : castorama, albo pokombinuj :)

 

Bartek, a gdzie kupiłeś Puiga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...