Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie podobnie, bo też z 2 nie próbowałem ;)

Na 1 też z 5 tys. z gazu walę na koło :)

Ostatnio nawet zawracając udało mi się ujechać na kole :)

 

 

no dokladnie u mnie jest tak samo

 

jade na 1 daje do 5 tys odpuszczam na chwile manetke i potem gwaltownie ale pod kontrola odkrecam i stawia mi na kolo ale nie potrafie ujechac wieciej niz 10-20m:((

 

a wam ile sie udaje przejchac? ja bym chcial tak moc sobie jechac jechac i jechac jak cche to spadam na przednie kolo potem znow podnosze anie ze tylko podnoszeod 5tys potme jade jade mam z 7-8tys i opadam nie umiem go utrzymac na tej gumie dlugo ja wy to robicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie u mnie jest tak samo

 

jade na 1 daje do 5 tys odpuszczam na chwile manetke i potem gwaltownie ale pod kontrola odkrecam i stawia mi na kolo ale nie potrafie ujechac wieciej niz 10-20m:((

 

a wam ile sie udaje przejchac? ja bym chcial tak moc sobie jechac jechac i jechac jak cche to spadam na przednie kolo potem znow podnosze anie ze tylko podnoszeod 5tys potme jade jade mam z 7-8tys i opadam nie umiem go utrzymac na tej gumie dlugo ja wy to robicie???

 

Wszystko to kwestia wyczucia. Z tego co piszesz Twoje koło unosi się dość nisko. Żeby ujechac ponad 50m trzeba podnieść motocykl co najmniej do pozycji 45 stopni. Im wyżej tym lepiej później musisz operować gazem - zamykać i otwierać przepustnicę tak aby motocykl mie poleciał za bardzo do góry i jednocześnie nie zakończył bujania w obłokach. Cały pic polega na tym aby od razu podnieść motocykl do punktu równowagi. Im wyżej koło tym dłużej pojedziesz. Ja na goomie jeżdżę do odciencia zapłonu.

 

Pomiem szczerze, że już przestaję latać na goomie. Szkoda mi motocykla.

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega musial niedawno wymienic cala skrzynie w swoim fazerze bo okazalo sie ze poprzedni wlasciciel duzo latal na gumie. 1000 zl go to kosztowalo :/

 

No własnie i tu zaczynaja sie "schody " ,a mowili ze moto nie katowane i dziewczyna na mnim jezdzila :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A masz spisane gdzieś parametry tego przekaźnika?

jadę dzisiaj na wymianę przewodów hamulcowych to od razu mi to też zrobią.

 

 

Pieruna, niedawno zdejmowałem czaszę. Szkoda, że nie dałes znać wczesniej.

 

Najlepszym wyjściem jest zdjać czaszę i po prostu zanieść te przekaźniki to sklepu.

Sprzedawca powinien wiedzieć jaki dobrać. bo te przekaźniki to nie jest jakaś kosmiczna sprawa :cool:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

moze ktoś z Was wie od kogo moge kupić te dłuższe podnóżki pasażera do FZS 600.

Planuje pojechac w lipcu z moja kobietą w Alpy, ale nie chce by sie umeczyla na tych co mam.

 

Byloby super jakbym z kims mogl sie na te 3 tygodnie wymienic na podnóżki oczywiscie za odpowiednią rekompensatą :cool: :banghead: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

moze ktoś z Was wie od kogo moge kupić te dłuższe podnóżki pasażera do FZS 600.

Planuje pojechac w lipcu z moja kobietą w Alpy, ale nie chce by sie umeczyla na tych co mam.

 

Byloby super jakbym z kims mogl sie na te 3 tygodnie wymienic na podnóżki oczywiscie za odpowiednią rekompensatą :icon_question: :icon_exclaim: :icon_mrgreen:

 

Na ebay.de oraz w sklepie, którego adres tutaj kiedys podawałem widziałem gotowe zestawy do załatwienia tego problemu. Byly tam zarówno "obniżacze" podnóżków jak i odpowiednio wykonany uchwyt do wydechu.

 

pozdr,

ladzior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ebay.de oraz w sklepie, którego adres tutaj kiedys podawałem widziałem gotowe zestawy do załatwienia tego problemu. Byly tam zarówno "obniżacze" podnóżków jak i odpowiednio wykonany uchwyt do wydechu.

 

pozdr,

ladzior

 

 

Dzieki znalazlem ten sklep, ale chyba przed wyjazdem jestem za cienki finansowo ma takie wydatki, ale zastanawiam sie czy nie można by zrobic czegos takiego samemu.

Nie bedzie naturalnie takie ladne i dopieszczone, ale jesli gam odpowiednio gruba blache to chyba bedzie to pewne i skuteczne.

 

link do tego co znalazlem: http://www.klausgoerzshop.de/index.php?pag...&korb=213313760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena intrygująca .. ale też i wada .. aż sie boje co może być jeszcze nie tak z tym moto

 

 

http://www.allegro.pl/item207681194_yamaha..._zapraszam.html

 

ale przynajmniej z zewnątrz jest odpucowany

Edytowane przez Fazer_Penetrator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...