Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam znów na "szlaku". Wczoraj pierwsze 100 km FZS 600 Fazer 02'. Jest super. Może było ale nie mogę się doszukać, jak zachowuje się kontrolka oleju w w.w.? Zapala się tylko przy teście? Po zgaszeniu silnika nie zapala się? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .. świerzak jestem .. i wciąż w poszukiwaniu Fazerka ..

 

Jednak pytanie mam w temacie ...

Ogladalem w zeszlym tygodniu Fazerka `00 ... wygląd ok... zadbany ... odpalilem .. i wyruszyłem na przejażdżke ..

wszystko byłoby w porządku, gdzyby nie jeden szczegół ... a mianowicie ...

jak ruszam na jedynce lub jak przyspieszam na wyższym biegu z niewielkiej prędkości to słysze/czuje takie jakby chlupotanie łańcucha napędu ... w momencie gdy moto wchodzi na obroty to ten odgłos znika ..

 

czy to jest normalne .. bo na weekendzie jade zerknąć na nastepne cacka wiec przydałoby sie wiedzeć

 

pOzdrawiaM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak postawie moto na centralke i odpale pierwszy bieg to lancuch "skacze" i troszke mi "trzesie dupa"... jak pociagne manetke to juz luz... wydaje mi sie ze jest to spowodowane luzem lancucha i raczej nie nalezy sie tym przejmowac.. no chyba ze lancuch jest zbyt luzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak postawie moto na centralke i odpale pierwszy bieg to lancuch "skacze" i troszke mi "trzesie dupa"... jak pociagne manetke to juz luz... wydaje mi sie ze jest to spowodowane luzem lancucha i raczej nie nalezy sie tym przejmowac.. no chyba ze lancuch jest zbyt luzny

 

hmm .. w takim razie po naciągnieciu łańcucha wszystko powinno być ok ? Jest możliwość napięcia łańcucha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm .. w takim razie po naciągnieciu łańcucha wszystko powinno być ok ? Jest możliwość napięcia łańcucha ?

 

Widzę, że faktycznie jesteś świeżak :eek:

 

Tak, jest mozliwosć naciągu łańcucha. Rozciągają się i co jakiś czas trzeba korygować naciąg. W większości motocykl łańcuch szarpie np jadąc wolno na wysokim biegu.

 

Proponuję Ci czytać, czytać i czytać. Jak czegoś nie rozumiesz - pytać.

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znów na "szlaku". Wczoraj pierwsze 100 km FZS 600 Fazer 02'. Jest super. Może było ale nie mogę się doszukać, jak zachowuje się kontrolka oleju w w.w.? Zapala się tylko przy teście? Po zgaszeniu silnika nie zapala się? Pozdrawiam

 

Tak, kontrolka oleju zapala sie tylko na chwilę po włączeniu zapłonu a po wyłączeniu silnika już się nie zapala.

Edytowane przez Mrowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Fazerów. Dziś dołączyłem do Was! Super sie jeździ :))))

 

A o to fotki:

 

http://img505.imageshack.us/my.php?image=28872488sr0.jpg

http://img365.imageshack.us/my.php?image=29761582bi1.jpg

 

No to i tutaj jeszcze raz Tobie Pio pogratuluje. Maszyna prezentuje sie wyśmienicie, a do tego pięknie 'gra' dzięki tym Scorpionom ! Mysle że będziesz zadowolony z zakupu (no bo jak z Fazera mozna byc niezadowolonym). :biggrin:

Tak więc teraz tylko musisz zdac to prawko (juz ja się postaram :clap: ), wjezdzić się w sprzęta i zwiedzać piękna Zielona Wyspe :-)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat chyba umarl... sa jakies plany dot. zlotu na ten rok... w zeszlym jeszcze nie bylem zmotoryzowany

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...pic=48610&st=20

 

potencjalnych chetnych dosyc sporo.... ale czy to naprawde chetni czy tylko posiadacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...