Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też trochę gumuję i nie zauwazyłem aby przy opuszczaniu koła kierownica jakoś dziwnie się zachowywała.

 

tak dla pewności wole mieć, ponadto przy większysz prękościach czasem na wirażu shimma jest obecna :icon_twisted:

 

titto

 

 

Ja też trochę gumuję i nie zauwazyłem aby przy opuszczaniu koła kierownica jakoś dziwnie się zachowywała.

 

tak dla pewności wole mieć, ponadto przy większysz prękościach czasem na wirażu shimma jest obecna :icon_twisted:

 

Więc amorek którego link podałem wyżej będzie pasował? ktoś wie?

 

titto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos z was potrzebuje gmole do fazera? mam na zbyciu:

 

http://moto.allegro.pl/item196021445_yamah...azer_gmole.html

 

Mam tez scottoiler.

 

I pytanko do osób ktore troche lataja na gumie co robicie z tymi wezykami z ktorych wacha leci? jak jade na kole to normalnie leci jak z kranu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos z was potrzebuje gmole do fazera? mam na zbyciu:

 

http://moto.allegro.pl/item196021445_yamah...azer_gmole.html

 

Mam tez scottoiler.

 

I pytanko do osób ktore troche lataja na gumie co robicie z tymi wezykami z ktorych wacha leci? jak jade na kole to normalnie leci jak z kranu :icon_evil:

 

Te gmole to prawie jak na nauce jazdy :biggrin:

 

Z wężyka leci ponieważ najwidoczniej coś Ci się przelewa...stawiam na zbiornik paliwa.

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos z was potrzebuje gmole do fazera? mam na zbyciu:

 

http://moto.allegro.pl/item196021445_yamah...azer_gmole.html

 

Mam tez scottoiler.

 

I pytanko do osób ktore troche lataja na gumie co robicie z tymi wezykami z ktorych wacha leci? jak jade na kole to normalnie leci jak z kranu :)

 

 

na tych zdjeciach to wyglada jakby gmol był węższy niż bok silnika - moze dlatego chcesz to sprzedac :) ?

 

 

a tak przy okazji niedawno wróciłem z Alp, na których właśnie fazerkiem smigałem.

Spisał sie idealnie.

 

Jak ktoś ma ochote zobaczyć go w górskim klymacie zapraszam na kilka FOTEK

Edytowane przez CiasnyBaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanko do osób ktore troche lataja na gumie co robicie z tymi wezykami z ktorych wacha leci? jak jade na kole to normalnie leci jak z kranu :cool:

 

 

Na forum stuntpoland.com jest gość któy coś wykombinował aby wachy nie tracić ale co i jak jeszcze nie wiem

 

titto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry.

Zaczynam powoli myśleć o sprzedaży mojego niebieskiego Fazera i mam prośbę o realna wycenę.

 

W skrócie:

-FZS600 rocznik 2002 (choc faktycznie 2001, pierwsza rejestracja w DE byla 2002 i stad ten wpis do dowodu)

-przelatane circa 28000

-nowy komplet opon przod/tyl - Michelin Pilot Road

-przednie przewody w stalowym oplocie - Goodridge

-plug pod silnikiem

-homemade siatkowa oslona na chlodnicy

-lancuch DID X-Ring w zeszlym roku, ze 3 tys. przebiegu na nim

-pelen zestaw mocowania GIVI WingRack2 (2 boczne + top)

-nowe klocki przod (nissin sintered) i tyl (jakis lowbudget ebc)

-gazniki i zawory kontrolowane w marcu tego roku

-org. gmole yamahy

 

Wady:

-leżał parkingowo - na prawo pod moim poprzednikiem (pare cm peknietej owiewki) i raz na lewo pode mną (minimalne otarcie owiewki). W obu przypadkach pozostałości nie były usuwane.

 

Fota:

http://www.bikepics.com/pictures/592424/

 

Pytanie głowne:

ile za to ? ;-)

 

pozdr,

ladzior z fazerem na wydaniu

Edytowane przez ladzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć ponieważ ceny w Polsce sa bardzo zróżnicowane. Ja bym krzyknął ok 12,5-13 tyś PLN biorąc pod uwagę akcesoria oraz stan motocykla. Na twoim miejscu stelaż pod kufry sprzedałbym oddzielnie. Jest dużo amatorów takich gadzetów.

 

Co będzie nastepne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć ponieważ ceny w Polsce sa bardzo zróżnicowane. Ja bym krzyknął ok 12,5-13 tyś PLN biorąc pod uwagę akcesoria oraz stan motocykla. Na twoim miejscu stelaż pod kufry sprzedałbym oddzielnie. Jest dużo amatorów takich gadzetów.

 

Wole to zostawić :icon_question:

Zwiekszy troche wartość sprzetu a mi oszczedzi rozkręcania i wystawiania osobnej aukcji.

 

Co będzie nastepne ??

 

Gruuuuba odmiana, bo V-Strom :icon_question:

 

pozdr,

ladzior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad wiemy jaki tak naprawde jest stan motocykla ladziora? Jest ksiazka serwisowa? Skad pewnosc ze Ladzior nie lubi krecic do czerwonego pola czy stawiac na gume? Ja bym dal 12 tys z kompletem kufrow a 11 bez. Oczywiscie nie bez znaczenia jest tez stan opon, napedu, stan kroccow...

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole to zostawić :biggrin:

Zwiekszy troche wartość sprzetu a mi oszczedzi rozkręcania i wystawiania osobnej aukcji.

Gruuuuba odmiana, bo V-Strom :icon_razz:

 

pozdr,

ladzior

 

Piszesz tak jakby wszyscy jeździli do 6 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...