Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Kto się orientuje jaki jest numer koloru Yamahy FZ6 z 2006r. z mojego podpisu?

Chodzi mi o kolor baku, bo będę kupował pług pod silnik i chcę pomalować na taki właśnie kolor :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno pod siedzeniem jest jakies oznaczenie i po nr ramy podadza w serwisie.. podobno bo ja malem porobny problem i po nr ramy podali mi jakis kod ale to byl kod koloru dla yamahy.. w lakierni nic z tego nie namieszja... w koncu udalo mi sie na necie znalezc jakas tabele kodow .... zachowalem sobie na dysku na wszelki wypadek :) .. jak bede w domu to ci napisze.

 

edit.

przypomjialo mi sie jaka to stronka byla... boniek kiedys linka podawal... hiszpanska jakas biblio fazero cyz jakos tak... jak wpiszesz w przegladarce to powinienies znalezc..

 

edit2.

 

http://www.fazer-hispania.com/biblia_fazero.htm

Edytowane przez popek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zamówisz TPS'a, to jeszcze sprawdź czy nie da się go ustawić, gdyż może sygnalizować nie tyle usterke co właśnie błędne ustawienie. W książce do FZS'a jest to ładnie opisane, ale patrząc na Twojego nicka wychodzi mi na to, że książka do FZS Ci się nie przyda :P

 

pozdr,

ladzior z fazerem na wydaniu

 

hmmm wychodzi na to, że nagle się rozregulował w trakcie jazdy przy 10 krpm (wtedy to wskazówka spadła po raz pierwszy) ? :) połączenie jest ok, bo sprawdziłem... a jest może jakiś patent na sprawdzenie samego czujnika?

 

dzisiaj wyślę maila do Yamahy z pytanie o cenę i będę drżał do poniedziałku :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm wychodzi na to, że nagle się rozregulował w trakcie jazdy przy 10 krpm (wtedy to wskazówka spadła po raz pierwszy) ? :icon_eek: połączenie jest ok, bo sprawdziłem... a jest może jakiś patent na sprawdzenie samego czujnika?

 

dzisiaj wyślę maila do Yamahy z pytanie o cenę i będę drżał do poniedziałku :wink: ;)

 

Jest jest, bez paniki.

Zaraz Ci przekleje z intstr.

 

pozdr,

ladzior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzisiaj wyślę maila do Yamahy z pytanie o cenę i będę drżał do poniedziałku :) :biggrin:

Jeśli numer z fiszek się zgadza to za oceanem taka przyjemność kosztuje 86$.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno pod siedzeniem jest jakies oznaczenie i po nr ramy podadza w serwisie.. podobno bo ja malem porobny problem i po nr ramy podali mi jakis kod ale to byl kod koloru dla yamahy.. w lakierni nic z tego nie namieszja... w koncu udalo mi sie na necie znalezc jakas tabele kodow .... zachowalem sobie na dysku na wszelki wypadek :wink: .. jak bede w domu to ci napisze.

 

edit.

przypomjialo mi sie jaka to stronka byla... boniek kiedys linka podawal... hiszpanska jakas biblio fazero cyz jakos tak... jak wpiszesz w przegladarce to powinienies znalezc..

 

edit2.

 

http://www.fazer-hispania.com/biblia_fazero.htm

Dzięki, że chciało Ci się szukać :wink:

Ogólnie trochę tam tego jest i nie wiem co ściągnąć... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że chciało Ci się szukać :D

Ogólnie trochę tam tego jest i nie wiem co ściągnąć... :)

Kolor Twojego sprzęta to będzie najprawdopodobniej "Bluish Silver" kod BS4

Najlepiej podjedź do Yamahy, niech rzucą okiem na motocykl.

Przy okazji znalazłem nawet fajny spojler

http://www.twistedthrottle.com/trade/productprint/3271/561/

Tylko cena trochę wysoka.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod siedzeniem - przynajmniej tak jest u mnie - jest taka naklejka jakos dwie kropki sa jedna jest zamalowana i jest jakis kod wpisany... ten kod to pierwsza kolumna po lewej w linku ponizej. kolumna druga to kolor.. kolumna trzecia to kod mieszanki dla lakiernika

 

http://www.fazer-hispania.com/manuales/cod...s_de_yamaha.pdf

 

co do pluga to doszedlem do wniosku ze zrobie sobie sam... tzn zrobie rame, gosc od plastiku zaleje ja tworzywem...potem zrobi forme i z tego bedzie robil odlewy... naszlo mnie to przy okazji gleby jaka zaliczylem... (kiedy sciagnelem wszystkie plastiki do lakierowania - fantazja wziela gore) bede majstrowal nad przednia czasza wg wlasnego projektu i zadupkiem..maksymalnie podoba mi sie zadupek taki jak ma ducati monster i taki chce zrobic w fazerku tj zero plastiku za kanapa, swiatla cofnac pod kanape ograniczajac tym pojemnosc "bagaznika"... nie mam jeszcze sprecyzowanych pomyslow na przod, ale obecny (troche krzywy po glebie) jakos mnie razi w oczy... odnosnie baku tez mialem pomysl ... ale bak narazie sobie odpuszcze... narazie bede skupial sie na plugu .. reszta plastikow zajme sie jesli zajdzie koniecznosc ich wymiany (czyt. zalicze kolejnego szlifa - odpukac w niemalowane)

Edytowane przez popek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ladzior

 

widziałem Twoje ogłoszenie. wydaje mi się, że cena jest rzeczywiście wysoka biorąc pod uwagę, że FZS w starej budzie :-/. najlepiej zjedź z nią trochę i kufry wpisz jako opcję za dopłatą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ladzior

 

widziałem Twoje ogłoszenie. wydaje mi się, że cena jest rzeczywiście wysoka biorąc pod uwagę, że FZS w starej budzie :-/. najlepiej zjedź z nią trochę i kufry wpisz jako opcję za dopłatą :flesje:

 

Zostawie jeszcze kilka dni na próbe i jak nie bedzie żadnego maila, to odkręce całego winracka.

Na szczescie sam to kupowałem i cały czas mam org. uchwyt pasażera :evil:

 

pozdr,

ladzior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zamówisz TPS'a, to jeszcze sprawdź czy nie da się go ustawić, gdyż może sygnalizować nie tyle usterke co właśnie błędne ustawienie. W książce do FZS'a jest to ładnie opisane, ale patrząc na Twojego nicka wychodzi mi na to, że książka do FZS Ci się nie przyda :)

 

pozdr,

ladzior z fazerem na wydaniu

Książka się jak najbardziej przydała, zaś litrowa pszczóła fzs maja działa jak należy :biggrin:

 

"Bandzior" to zamierzchłe czasy; odpokutowałem i choć nick pozostał, jestem już grzecznym chłopcem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...