Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Onośnie oponek to mój Mazeler na tył ma już nawinięte ponad 6 000 km i na oko to w połowie zużyty, więc chyba nieźle. No ale śmigam głównie po mieście (więc nie rozgrzewa się tak jak na autostradach) i staram się wykożystywać całą szerokość gumy, a nie tylko środek ;)

 

No na oko to wiadomo, moje też nieźle wyglądają po 6000 ale później jakoś szybciej yracą swoje parametry, więc przepuszczam ze jest podobnie. Jaki widać u mnie też opona na krawędzi nie śmierdzi z lenistwa :banghead: Z tyłu udało mi się już zedrzec kutasiki na rancie opony jeszcze tylko przod pozostał :banghead:

 

Pzdr

 

PS. Ario jak tam, sprzęt poskładany??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio wracałe ze Świnoujścia do Łodzi w te upały, no i wyszo szydło z worka. Moja pani powiedziała żę dopóki czegoś nie zrobię z sidzeniem dla pasażera to ona w tak długą trasę się nie wybierze. Po pierwsze chodzi p temperaturę siedzenia oraz jego twardość. Wydech pod siedzeniem super wygląda ale o mało mi nie ugotował żony. Jakieś omysły? Doświadczenia?

 

Pozdrawiam Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech pod siedzeniem super wygląda ale o mało mi nie ugotował żony. Jakieś omysły? Doświadczenia?

 

 

Zmien na porzadnego sterego fazera, siodło super, dwie osoby 3,5h nawet nie czują, wydech sobie jak moto przystało ślni po prawej i nie wędzi pasażera, obrotomierz czytelny, zawiasy przód regulowane............jak widać nowe nie znaczy lepsze

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien na porzadnego sterego fazera, siodło super, dwie osoby 3,5h nawet nie czują, wydech sobie jak moto przystało ślni po prawej i nie wędzi pasażera, obrotomierz czytelny, zawiasy przód regulowane............jak widać nowe nie znaczy lepsze

 

PZDR

 

 

:D DOKŁADNIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nowego i jestem zadowolony hmm na starym nie jechałem ale wyglądowo dwie rury z pod siedzenia bija na głowe model straszy dla MMNIE rzecz jasna ale to kwestia gustu! ja mam żone zmarźlaka wiec ona lubi ciepło jak jej w dupeczke grzeje ale nie skarzy sie a jechalismy ost 300km i było ok!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nowego i jestem zadowolony hmm na starym nie jechałem ale wyglądowo dwie rury z pod siedzenia bija na głowe model straszy dla MMNIE rzecz jasna ale to kwestia gustu!

 

hehe no i o to chodzi :) , dzięki różnym gustom mamy w czym wybierac :icon_mrgreen: .

 

PS. ja jednak wole klasyczne rury z boku, bo pod siedzeniem piwo przewożę :D

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą szybą nie pomoge , bo nie wiem . Mysle ze org. jest spoko do 150 lajt!! I jak duzo latacie fazerkami pochwalcie sie ile km juz w tym sezonie :)

Ledwie 3000km. Jednak jak na wciąż niezrośnięta nogę, uszkodzony kręgosłup szyjny i ciągłe dojścia do garażu o kulach, uważam to za nienajgorszy wynik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy piszący w tym temacie o tym wiedzą, więc nie musisz spamować

 

Witam! Jeżeli to do mnie, to przyjmij do wiadomości , że to Ty SPAMUJESZ. Jedź gdzieś na wakacje i popracuj nad swoją psychką. Pozdrawiam. :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedy ten zlot fazerów, zobaczymy który lepszy.czy nowszy czy starszy, ja mam 03 z wydechem z boku :icon_evil:

 

no własnie wypali coś ze zlotem?? a ja mam FAZERKA99 i tez nie nazekam :icon_evil: wręcz przeciwnie jesteem bardzo zadowolony :) :D :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jeżeli to do mnie, to przyjmij do wiadomości , że to Ty SPAMUJESZ. Jedź gdzieś na wakacje i popracuj nad swoją psychką. Pozdrawiam. :D :D

 

przeglądnij sobie moje posty, zobacz ich ilość/czas spędzony na forum a później pisz o spamowaniu !! o co Ci chodzi z tą "psychką"? jeżeli starasz się mnie obrazić to sobie daruj.

 

jakby co to wal na PW, bo szkoda tego tematu na sprzeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...