Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

No i fotka na szybko. Ja wciaz walcze z ubezpieczeniem :/ i moto stoi nie ruszane niestety wrr..

http://img263.imageshack.us/img263/6663/3vq9.jpg

Po czarnym mój drugi ulubiony kolor. Super wygląda w niebieskim.

 

Ja wczoraj rozpocząłem sezon. Nawinąłem 70 kilometrów. Trochę po autostradzie, trochę po zwykłych drogach.

Fazer chodzi tak samo dobrze, jak w tamtym roku. Gorzej z wyglądem bo owiewka już sklejona, ale jeszcze nie pomalowana, ale resztę z czasem się zrobi :icon_eek:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze, wszyscy kupuja fazery, a ja dopiero poznym latem :clap:

gwarancja 3 m-ce, mozliwosc zwrotu po 24 godzinach i cena :bigrazz: 1500 funtow = ok. 8250 zł. po zakupie motor przeszedl przeglad przed opuszczeniem sklpu

Ale to to mi sie bardzo podoba. Kiedy w Polsce tak bedzie, eh?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od kilku dni stalem sie mega szczesliwym posiadaczem Fazerka 600 z 1998roku.

Nie najezdzilem sie nim jeszcze bo zrobilem dopiero 90 km na kompletnie lysej oponie. do wymiany jest tez zestaw napedowy i linka sprzegla.

A to jego zdjecie

 

zdjecie fazerka

No moje gratulacje :)

Przepiękna maszyna. Przyznam, że wygląda niezwykle świeżo :icon_eek:

Życzę szerokiej drogi i bezawaryjnej eksploatacji - z tym drugim nie będzie problemów :banghead:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos pytal o instrukcje do fazera w innym jezyku jak niemiecki... ktos kiedys mi podrzucil ta line... teraz ja ja pcham dalej...

 

http://www.fazer-hispania.com/biblia_fazero.htm

 

co prawda tam ostatni fazer 600 jest z '04.... nie wiem jakie byly zmiany w kolejnych rocznikach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od kilku dni stalem sie mega szczesliwym posiadaczem Fazerka 600 z 1998roku.

Nie najezdzilem sie nim jeszcze bo zrobilem dopiero 90 km na kompletnie lysej oponie. do wymiany jest tez zestaw napedowy i linka sprzegla.

A to jego zdjecie

 

zdjecie fazerka

 

A gdzie jest taka piekna trawa i kukurydza ? :buttrock:

 

No,no Koniaczek... wreszcie coś z początkiem 199 :clap: Na pewno się zobaczymy w kołach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULUJE :icon_mrgreen: :icon_evil: wszystkim takich pieknych maszyn :) :D

No teraz jak zlot Fazerów zrobimy to bedzie co oglądać :buttrock:

 

POZDRAWIAM

 

 

Nie chiałem pierwszy poruszać tego tematu ponieważ jes styczeń :), ale może kiedyś się gdzies spotkamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest taka piekna trawa i kukurydza ? :icon_mrgreen:

 

No,no Koniaczek... wreszcie coś z początkiem 199 :icon_evil: Na pewno się zobaczymy w kołach!

 

No nie wiem... Jawa byla z 1991 z tego co pamietam :)

 

Zdjecie jeszcze zrobione przez poprzedniego wlasciciela.

 

Do zobaczenia w 2oo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam może ktoś był oglądac tego fazera http://allegro.pl/item159068121_yamaha_fzs...zer_2002r_.html albo ktos mieszka niedaleko i może podjechac chyba ze coś ze zdjęć jest juz nie tak ???

z góry dzieki za pomoc

 

pozdro

Zdaje sie ze ktos z forum go juz kiedys ogladal i mial malowana glowke ramy

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... to ja go oglądałem :)

 

Pędzilem tyle kilometrów żeby obejrzeć to coś.

 

Motocykl miał na pewno dzwona. Malowana była czacha, stelaż, wymieniony tłumik, Pierwsze na co zwróciłem uwagę to błyszcząca główka ramy ze świeżutkim lakierem. Wydaje mi sie, ze dzon był centralnie z przodu. Lagi są wyprostowane albo wymienione.

 

Generalnie nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od kilku dni stalem sie mega szczesliwym posiadaczem Fazerka 600 z 1998roku.

Nie najezdzilem sie nim jeszcze bo zrobilem dopiero 90 km na kompletnie lysej oponie. do wymiany jest tez zestaw napedowy i linka sprzegla.

A to jego zdjecie

 

zdjecie fazerka

 

mimo musztardowego koloru potwierdzam-ładny motór :D mam nadzieję(i Dziad tyż),że Ci będzie długo służył. szczególnie po tych chwilach grozy z łysą oponą na mokrej trasie i wiatrem rzucającym Cię od krawężnika do krawężnika :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wlasciciele Fazerkow powiedza na zmiane biegow bez urzycia sprzegla, mam tu na mysli od 2,3 w gore? Jak to u was wyglada, jak wy pracujecie biegami?

 

AAAA zapomnial bym najawzniejszego!! :D Wczoraj dostalem ubezpieczenie, dzisiaj TAX i juz gotowy Fazerek do latania!!! Pierwsza godzinek spedzielm na parkingu, taka troszke zabawa, chcialem poczuc hamulce, starty, troszke zabawa z biegami, oduczuyc sie szarpac :icon_mrgreen: motorkiem. Troszke to inaczej niz przy V2 ale dalo sie rade.

 

Pozniej wypad na droge i tak jakos uwinelo sie okolo 90 mil :] Wieczorkiem rowniez wyskoczylem na miasto i do miejscowosci obok po fajnej drodze. Dzionek zaliczam do udanych:) a teraz sie dogrzewam bo wieczorkiem tylko 9 stopni bylo.

 

Jedynie ten naped nie daje mi spokoju, wciaz tkwi mi w glowie ten dziwny dzwiek, ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybie "sport" zmieniam biegi bez użycia sprzegła od zawsze i w kazdym motocyku :icon_twisted: Zwłaszcza jak kręcę pod czerwone pole i ostro wyprzedzam he he he :icon_twisted:

 

W trybie turystycznym używam sprzegła ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...