Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

@Boniek

 

na Twoim miejscu nie liczyłbym na znalezienie stelaża w "dobrej" cenie. jeżeli już się pojawiają to za >100 EUR

Dobra cena to dla mnie okolice 300 zeta. Wiem, że taniej czegoś takiego nie dostanę.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z was namierzył przypadkiem stelaż pod owiewkę do Fazera 98-01 to będę wdzięczny za info. Szukam i znaleźć tego badziewia nie mogę, a nówka kosztuje zdecydowanie za dużo jak na moją kieszeń.

http://moto.allegro.pl/item153624987_yamah...998_2001_r.html

Czy te rogi o ktorych pisze sprzedajacy to element mocowania owiewki?

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M273847

Tu jeszcze mozesz sie spytac

 

http://moto.allegro.pl/item154962397_yamah...na_czesci_.html

Tu tez sie mozesz spytac

 

http://moto.allegro.pl/item155315244_yamah...awieszenie.html

I tu :biggrin:

 

Pozdrawiam

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linki ale na Allegro obdzwoniłem już dawno te aukcje. Co do tych sprzętów na części to fotki nie odzwierciedlają tego co właścicielom tych złomów zostało w posiadaniu.

Może coś uda się znaleźć w sobotę na motobazarze.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczęta i chłopcy ;) jak często smarujecie łańcuch w Fazerkach i jakiego smaru używacie??? jak smarować aby nie upaćkać motocykla??? sorki za banalne pytanie, ale jestem zielony w temacie ;) dzięki i pozdrawiam Forumowiczów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczęta i chłopcy ;) jak często smarujecie łańcuch w Fazerkach i jakiego smaru używacie??? jak smarować aby nie upaćkać motocykla??? sorki za banalne pytanie, ale jestem zielony w temacie ;) dzięki i pozdrawiam Forumowiczów!!!

Ja używam smaru Motula albo Castrola. Smarowanie średnio co ok 300 km. Żeby nie ubrudzić motocykla wkładam kawałek kartonu albo jakąś szmatkę między łańcuch i koło. Potem dobrze jest trochę odczekać, żeby smar wyschnął i jazda ;)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam smaru Motula albo Castrola. Smarowanie średnio co ok 300 km. Żeby nie ubrudzić motocykla wkładam kawałek kartonu albo jakąś szmatkę między łańcuch i koło. Potem dobrze jest trochę odczekać, żeby smar wyschnął i jazda :icon_mrgreen:

 

 

Dzięki!!! Wiedziałem, że mogę liczyć na Forumowiczów!!! :icon_rolleyes: Co ja bym bez Was zrobił????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO nie ma takiego smaru ktory bedzie sie idealnie trzymal lancucha i zebatki i nie zafajda tylnej felgi podczas jazdy. Po prostu zaden smar nie oprze sie sile odsrodkowej dzialajacej podczas jazdy. Dlatego ja od tego sezonu planuje zaczac uzywac zwyklego oleju przekladniowego wymieszanego ze smarem molibdenowym (zeby to wszystko mialo odpowiednia gestosc). Podobno dzieki temu lancuch odzyskuje swoja elastycznosc bo wyplukuje te wszystkie syfy ktore zostawiaja smary w spreyach. Przy okazji mozna sklecic jakis scottoiler domowej roboty i wtedy to bedzie pasowalo jak ulal. A poza tym taka mikstura latwiej schodzi z felgi. Wychodze z zalozenia ze skoro i to i to brudzi, to czemu nie sprobowac.

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam mieszanki nafta+olej. do czyszczenia nafta. skłonił mnie do tego argument, że smary w spray'u łapią piasek i zamieniają się w pastę ścierną.

 

jak na razie jest ok, ale od brudnej felgi się nie ucieknie

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam NSX firmy MOLYDAL z dodatkiem teflonu! super smaruje ale jak ktoś napisał od brudnej felgi sie nie ucieknie??

 

 

ps. czym wyczyścić łańcuch i felgę zna ktoś jakiś dobry środek najlepiej w spray i potem następnie nasmarować!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...