Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć W :evil:

Gratuluję trafnego wyboru i udanego zakupu :D

Jezlei możesz, to powiedz cos więcej o motocyklu, jaki rocznik, przebieg, moż ejakies foteczki :D

 

Aha, no i gdzie zakupiłes ten motocykl, mże w końcu i Ja znajde cos dla siebie?? :P

 

Pozdrawiam i szerokiej drogi życzę :P

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bull Shit !  

To nieprawda.

 

Fazer i shimmy  

BTW ja jechalem z sakwami 210 km/h i nic sie nie dzialo.

 

 

Ok dzieki, moje obawy zrodzily sie po przeczytaniu tego artykulu

 

http://www.scigacz.pl/Yamaha,FZS,600,Fazer...-,2003,605.html

 

Nie wiem w sumie czy konkretnie chodzilo o shimmy, ale jakos tak mi sie skojarzylo po przeczytaniu tego fragmentu:

 

Nieprzyjemną manierą Fazera jest skłonność do trzepotania kierownicą na wertepach. W prosty sposób można ją wyeliminować montując amortyzator skrętu, ale jest to dosyć droga inwestycja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Odświeże tenat... Zna ktoś adresy stron poświęconych Fazerowi?? Mogą być też po angielsku. Dzieki z gory...

http://www.foc-u.co.uk/

http://www.fzs600-fazer.de/

http://www.fazer-net.de/

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ! gratuluje wam wszystkim tak trafnego wyboru :D ja mam 2002 fazerka juz ponad rok i sypnełem nim 10.000tys/km! i poprostu bajka ,zero usterek , jazda z plecakiem bez problemu , sprinty polska-słowacja poprostu super tylko..... ekipa z która jezdzimy , to fz6,cbrF4 i cbrF4isport!!! i chłopaki zaczeli mi odjezdzac ,zwłaszcza od 4 biegu! w związku z tym MAM DO WAS KILKA PYTAN: na piątym biegu do odciecia mam 235km/h(przy dobrych wiatrach) wbijam 6 i prędkosc spada

1. O ile zębów zmienic zębatke (mam seryjną)

2. czy sportowy filtr powietrza w połączeniu z wydechem(mam leo vince)poprawi osiągi czy nalerzy zrobic jeszcze dodatkowe regulacje gaźników

3. a moze odpowiednie dysze paliwowe

napiszcie co o tym sądzicie ,bo musze na wiosne te CEBRY zlac!!!

wiem ze nie będzie łatwo ale nie poddam sie bez walki !!! LICZE NA WASZE CENNE RADY !!! DZIEKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ;)

 

2. czy sportowy filtr powietrza w połączeniu z wydechem(mam leo vince)poprawi osiągi czy nalerzy zrobic jeszcze dodatkowe regulacje gaźników

3. a moze odpowiednie dysze paliwowe

filtr,wydech i koniecznie dysze, a że inaczej będzie to wtedy oddychało to obowiązkowo regulacja gaźników.

to powinno dać wzrast mocy i wtedy możesz dobrać odpowiednią zębatke 8)

 

PS. nie jestem super obcykany w tym temacie, tyle ustaliłem gdy sam rozważałem możliwość podniesienia osiągów mojego Fazerka :P

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W" jak możesz, to wyślij mi fotki na maila, chętnie zobaczę ;)

Ja w sobote lub niedzielę jadę do Sieradza po fazera, ale rocznik 2001 :P

Mam nadzieję, że to będzie odpowiednia sztuka, a wtedy mozemy sie razem poganiać po okolicy i powymieniac sie doświadczeniami :D

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ;)

Cześć Dominik ' date='a czy coś zrobiłeś dla podniesienia osiągów ?[/quote']na razie niestety nie - echhh ta kasiora :? chociaż że tak powiem mój fazerek ma "nominalnie"przelotowy wydech LeoVince'a, więc podwaliny pod "tjuning" już są, pozostają tylko dysze i filtr no i regulacje

ale pukii??? co:

a) zbieram na nowy kask

B) planuje zakup kompletu kufrów

c) power jakim dysponuje Fazer jest dla mnie satysfakcjonujący(po VX-ie to istny "ogień w szopie" :twisted: )

d) moje Kochanie jak słyszy "więkiszy power" to się na mnie tak patrzy że aż zaczynam się bać :P

choć nie mówie że nie- fajnie by było takim "lajtowym"motorkiem utrzeć nosa jakiemuś rasowemu ścigowi 8)

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W" jak możesz, to wyślij mi fotki na maila, chętnie zobaczę :D

Ja w sobote lub niedzielę jadę do Sieradza po fazera, ale rocznik 2001 :)

Mam nadzieję, że to będzie odpowiednia sztuka, a wtedy mozemy sie razem poganiać po okolicy i powymieniac sie doświadczeniami ;)

 

Serwus Wicher wysyłam zdjęcia i pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W" jak możesz' date=' to wyślij mi fotki na maila, chętnie zobaczę :D

Ja w sobote lub niedzielę jadę do Sieradza po fazera, ale rocznik 2001 :)

Mam nadzieję, że to będzie odpowiednia sztuka, a wtedy mozemy sie razem poganiać po okolicy i powymieniac sie doświadczeniami ;)

 

Serwus Wicher wysyłam zdjęcia i pozdrawiam 8)[/quote']

 

2001? ja mam 2002(tez ze starym przodem) i własnie sie zastanawiam czy nie sprzedac, powiedz mi ile sobie gość ceni,tak z ciekawosci i co to za sprzecik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...