Skocz do zawartości

Wahacz pchany


anretam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję kupić wahacz pchany do swojego uralka ( względy estetyczne ...)

Może wiecie Panowie coś o jego ewentualnych plusach i minusach ?

A i może orientuje się ktoś po ile taki wahacz pozbawiony amortyzatorów może chodzić ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i może orientuje się ktoś po ile taki wahacz pozbawiony amortyzatorów może chodzić ?

jeżeli chodzi ci o cene to okolice 600pln. z tym ze podkreślam : rok yemu, i u pana kędziery (u niego jest drożej)

http://www.russian-boxers.pl/czmotszczeg1....hacz-przod.jpeg

takie coś kosztuje u niego 980pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę z koszem i dlatego zastanawiam się nad kupnem .

A właśnie Andrzejm72 myślę o tym wahaczu z allegro i dlatego moje pytanko co do opłacalności tej transakcji - ponieważ brak jest tam

- amortyzatorów

- hamulca (nie wiem czy podejdzie mój od teleskopów

- błotnika (również nie wiem czy mój obecny podejdzie)

I dlatego zastanawiam się czy nie kupiłbym tego wszystkiego taniej na jakimś weteranie w Krakowie lub Łodzi .......

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleskopy są za miekkie i podczas skoków nie wytrzymują :( .... kiedyś była taka gazeta :"Ostra jazda" tam była opisana szkoła latania na ruskach.... Niepamietam kto to był ale kolesie skakali ruskami :P zwykle zawieszenie nie wytrzymywało a te wytrzymuje :P.Anretam ja na wrzesniowej łodzi sprzedawałem takie wahacze po 300zł uzywki. Błotnik i amorki pasuja do motocykla gorzej jest z tymdekielekiem musisz miec ten taki z bolcem z urala m61 lub kaski (na wachaczu tym małym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zainteresowany tylko i wyłącznie ze względów estetycznych

Ale gdyby ktoś był zainteresowany sposobem jazdy rosyjskich chłopaków na nowych uralach to polecam stronkę http://www.imz-ural.com/downloads/movies.htm a na niej czwarty film od góry - Gear Up.WMV 7.5MB

 

nieźle dają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko ze swej strony chciałem dodac że gdy miałem shl m 17 gazela (jak wiadomo też ma z przodu wahacz pchany), to po nacisnieciu przedniego hamulca, przód moto sie podnosił ( a nie nurkował jak to ma miejsce normalnie), więc było to troche niebezpieczne.

pzdr

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...