Skocz do zawartości

GS 500 czemu tak jest ?


Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi , czemu te gsy stoją tak nisko, 4,5,6 tysięcy na allegro.....a roczniki w miare 93,94.........czy jest to spowodowane slabym silnikiem, czestym psuciem się czy co? Bo troche mnie dziwi cena takiego motoru....inne z tej półki stoją wyżej.......

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo:

-teraz idzie zima, koniec sezonu, wiec wiekszość moto tanieje

-gsy sprowadzają hurtowo z niemiec, francji itd. i są za grosze.

 

tak mi sie wydaje. bo silniki sprawdzone, z długą historią, i jak sie reguluje i olej zmienia tak jak karza to smiga, śmiga i śmiga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo GS od poczatku byl stworzony na tani motocykl... mial byc tani w zakupie i eksploatacji, tak zeby kazdy poczatkujacy mial mozliwosc kupienia porzadnej maszyny. Tak jak pisali poprzednicy teraz doszedl import z zachodu, koniec sezonu... to dodatkowo obnizylo cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Dokladnie tak :banghead:

GS500 to najtansza piecsetka ogolnie. Nie znajdziesz w tej klasie tanszego nowego motocykla. Zreszta tez nie ma w nim zadnych wodotryskow - silnik najslabszy sposrod piecsetek, najmniej skomplikowany...

Mnostwo tego sprowadzono z zachodu. Tak jak w przyadku samochodow - musialo sie to odbic na cenach.

Ja bym powiedzial, ze dalej jest drogo :). Zajrzyj sobie na ebay.de po ile tam chodza GSy ;). Ludzie te graty sprowadzjaa i jeszcze na tym zarabiaja, wiec gdyby sie samemu zainteresowac, mozna by wyrwac ladnego GSa jeszcze taniej niz na allegro stoja :(.

 

A sam sprzet jest naprawde dobry i trwaly. Moj byl z naprawde bogata przeszloscia, byl w kiepskim stanie, a nigdy mnie nie zawiodl na dystansie 10500km ;).

Takze nie doszukuj sie dziury w calym. GSy sa tanie i dobre. Tylko brac i smigac :P.

 

Pozdrawiam

 

PS

Ale tez nie daj sie zwiezc cenom! Bardzo czesto w ofercie takiego tanio sprzedawanego GSa jest tajemnicza andotacja - "sprowadzony". Oznacza to nic innego, tylko to, ze musisz sam sie pobawic w pierwsza rejestracje w kraju, co kosztuje ok 800-900zl (sama karta pojazdu to 500zl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to idzie zima a po sezonie ceny są niższe. Po drugie motocykl jest po prostu tani i prosty (co nie znaczy, że jest zły). Po trzecie GSów jest cała masa na rynku i przez to cena jest niższa. Pewnie pożna tak wymieniać bez końca.

Ostatnio widziałem ogłoszenie GS 500 F, 2004 jeszcze na gwarancji, lekko przytarta owiewka i kosztował chyba 11.000 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedzial' date=' ze dalej jest drogo [/quote']

 

Też tak myślę, motocykle w Polsce są bardzo drogie jak na kieszeń przeciętnego Polaka. Dobrze, że tak dużo motocykli jest ściągane za granicy, dzięki temu ceny spadają, byle tak dalej...

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem miesiąc temu GS500F rocznik 2004 za 8000 + 1000 koszt rejestracji. Motorek igła. 1700km przebiegu.

 

Ten rocznik za taką kasę 8O 8O 8O z jakiego kraju sprowadzałeś moto? był uszkodzony??? za 9 tys zł nowy motocykl, niezle...

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy gs kosztuje 18 tysiaków ja kupilem takiego wersja z owiewkami. wiec starsze gs tyle stoja 5 tysiecy cos takiego. Jest to także spowodowane tym że dużo gs-ow jest ściaganych z zagranicy. Ale gs to bardzo dobry morocykl i ponadto wytrzymały:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem miesiąc temu GS500F rocznik 2004 za 8000 + 1000 koszt rejestracji. Motorek igła. 1700km przebiegu.

 

Ten rocznik za taką kasę 8O 8O 8O z jakiego kraju sprowadzałeś moto? był uszkodzony??? za 9 tys zł nowy motocykl, niezle...

 

 

Nie był uszkodzony, a sprowadzony jest z Niemiec. Po prostu najlepiej jechac samemu i poszukać. w ogóle tam jest tanio, kupiłem tez kask za 60 euro - w polsce 700zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi , czemu te gsy stoją tak nisko, 4,5,6 tysięcy na allegro.....a roczniki w miare 93,94

Wystarczy obejrzec ten motocykl z bliska i juz wiadomo skad tak niska jego cena :lol:

 

stary gs to sie zgodze z bliska nie wygląda najlepiej ale nowiutjki nic nie ma do zażucenie. Jest piękny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...