Skocz do zawartości

Oryginalny olej do Harleya


Rekomendowane odpowiedzi

 

qurim -> jak bym trzymał motocykl w garażu i nie jeździł to mogę do niego nalać i wspomnianego Lotosa - też nie byłoby powodów do narzekań :wink:

 

 

 

Csiiii. :biggrin: Przecież prawie 200km juz zrobiłem Electrą. :biggrin: I nie narzekałem na olej, gdyby jeszcze tak szybko nie ubywał poziom ze zbiornika to by było super... :biggrin:

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: he he heee ... ja jeździłem wcześniej Uralem ,olej trzeba dolewać co 200 km i to nie byle jaki .... Teraz trzy razy w roku zmienię w HD oleum za 25-50 zł to jak za darmo :biggrin:

Edytowane przez oldman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amsoil rzeczywiscie jest extra.

Wlalem ostatnio do BSA i zrobilem kilka przejazdow to roznica byla zdecydowana. Mniejszy "clatter" z silnika ( a BSA jest mocno halasliwa ) i jakis inny odglos pracy silnika, tak jakby sprezanie wzroslo 2x :)

Przy kazdym suwie pracy taki odglos otwieranej butelki :)

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amsoil rzeczywiscie jest extra.

Wlalem ostatnio do BSA i zrobilem kilka przejazdow to roznica byla zdecydowana. Mniejszy "clatter" z silnika ( a BSA jest mocno halasliwa ) i jakis inny odglos pracy silnika, tak jakby sprezanie wzroslo 2x :)

Przy kazdym suwie pracy taki odglos otwieranej butelki :)

 

Adam M.

Masz motocykl alkoholik. Przepraszam, ale nie mogłem sie powstrzymac :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz motocykl alkoholik. Przepraszam, ale nie mogłem sie powstrzymac :biggrin:

 

 

Bo to angol a ich kultura polega na chlaniu na umór kiedy się da.Co kraj to obyczaj. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.Czeka mnie wymiana oleju w silniku(TC 03 rok.Przebieg ok 5 tyś Mil.) i mam do wyboru

Amsoil -20W-50 API SG SL/CF JASO MA.

Silkolene -10W-50.API SG SH/SJ CC MC G5 JASO MA........Oba syntetyki

Lub pozostać przy;

Putoline Formula V-Twin -20W-50 JASO MA/API SG

Ciężko mi sie wyznac w tych parametrach, a wiem ze dopiero ja zaczne nabijać kilometry w różnych warunkach pogodowych, dlatego zalezy mi na dobrym oleju.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.amsoil.com/lit/g2156.pdf przeczytaj test olejów, tutaj jest Amsoil i raczej najlepiej wychodzi. Choć nie ma pozostałych dwóch ale często spotykam się przeglądając różne fora z dobrą opinią o Amsoil. Szkoda że nie mozna go w PL dostać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

No raczej 20W40 to nie polecam do silnika chlodzonego powietrzem, polecam Mobil1 i nie wiem czy dostepny w PL - AMSOIL chyba najlepszy dostepny produkt syntetyczny zapewniajacy nizsza temp pracy silnika na tym sprzecie jezdze.

AMSOIL PODAJ PARAMETRY TO KUPIE SOBIE W STANACH DZIEKI.

Czy ten bedzie odpowiedni do Ironheada AMSOIL SYNTHETIC SAE 60 SUPER HEAVY WEIGHT RACING OIL

Edytowane przez scot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam bardzo dobre opinie nt oleju HD. Kiedyś jeździłem na rev- tech'u, ale jakoś bardziej podoba mi się praca silnika na oryginale (chyba jest ciszej).

Nie polecam natomiast na polskie warunki oleju o oznaczeniu 25W/60 - zalałem go swojego czasu, bo nie było żadnego innego, a sezon w pełni. Dopóki było lato nie było problemu, ale na jesieni, był zdecydowanie za gęsty - jak silnik był zimny rozrusznik kręcił zdecydowanie wolniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cokolwiek wlejesz to i tak bedzie bardzo dobrze! przy predkosci 100/100/mph. ten silnik i tak sie rozleci.wiec najlepiej wlej jakis przepalony ze starego silnika.back cylinder i tak i tak sie zatrze.wczesniej czy pozniej.a ,jak chcesz troche bez klopotow polatac to kup cos z kraju kwitnacej wisni.wiem co mowie bo przez 9 lat ten problem przerabialem i zawsze wierzylem ze mam pecha i nastepny to bedzie to .wlozona kasa nowy model i niezawiedzie.poddalem sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość świerzy

 

Nie polecam natomiast na polskie warunki oleju o oznaczeniu 25W/60 - zalałem go swojego czasu, bo nie było żadnego innego, a sezon w pełni. Dopóki było lato nie było problemu, ale na jesieni, był zdecydowanie za gęsty - j

 

A gdzie kupiłeś takie cudo ,o takiej gęstości ? Co to za olej ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...