Skocz do zawartości

Oryginalny olej do Harleya


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa firmy to mu nic nie pomoże. Zresztą jak 25 PLN za litr oleju kupowany w autoryzownaym przedstawicielstwie to drogo 8O to ja niewiem czego on szuka.... Silnik w H-D (zalezy jeszcze w jakim) jest oddzielony od sprzegła i skrzyni. Teoretycznie możesz tam nalac czegokolwiek choć instrukcja (do Twin Cama) zaleca olej do diesli ooznaczeniu CF CF-4 CG-4 CH-4 najlepiej 20W-50 ale może być również 15W-40 lub 10W-40. Ale moim zdaniem to wycieranie dupy szkłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalny olej do hd za 20 -25 złoty

 

tyle samo wynosi mnie olej do Kawy Castrola 10 W40 (wchodzi do silnika 3l) normalna cena - zresztą na oleju chyba nie powinno się oszczędzać.

 

 

Widziałem gdzieś też olej Castrola dedykowany do silników V2 nazwy i ceny nie pamiętam

 

Oryginalny olej? Co to za pojecie? :roll:

Firmowy ma być i o odpowiednich parametrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i raczej polecam kupno oleju w sklepie i to takim gdzie jest servis i reputację dobrą

moj kuzyn ostatnio pokazał mi zdjęcia operacyjne z poznania z zajęcie nielagalnej wtwórni

kawy - markowej

odzieży nike

i przy okazji oleje, smary i kosmetyki,

 

pozdrawiam

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zibik nie kombinuj tylko jedź do Poznania na świętego michała i tam w salonie HD kupisz oryginalny olej do hd za 20 -25 złoty litr. Tylko uważaj bo olej tak samo ja hd też cieknie z butelek... :-D

 

To ty Siwy nie kombinuj ,tylko trzeba pomóc naszemu wspólnemu znajomemu bo go ten jego sprzęt do ruiny doprowadzi :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ja mam w Electrze olej Rev Tech`a i nie narzekam. Za ok.20PLN/litr z allegro od dobrze znanego użytkownika który się trudni tematem HD. :biggrin: A jak komuś 25/litr jest drogo to porażka. Butelka podłego Mixolu do 2T kosztuje chyba 13PLN. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to za oszczędności? 3-8 zł na litrze ? Na wymianie raptem trzy dychy. Zresztą to temat z przed prawie 4 lat - teraz oleje są sporo droższe. Ale i tak różnice w cenie między jakimś badziewiem a dobrym markowym olejem to nie więcej jak 5 zł na litrze - w skali roku całe 60 zł zakładając trzy wymiany oleju. A Castrol chyba nie jest złym wyborem.

 

qurim -> jak bym trzymał motocykl w garażu i nie jeździł to mogę do niego nalać i wspomnianego Lotosa - też nie byłoby powodów do narzekań :wink:

 

Amsoil jest w PL niedostępny podobnie jak Mobil V-Twin. Ale są inne, tylko nie można mówić "poproszę olej do Harleya" bo sprzedawcy robią taka minę - :icon_eek: . Trzeba kulturalnie poprosić o olej 20W50 czy inny odpowiedniej lepkości.

Edytowane przez Pompka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...