Skocz do zawartości

Pokrowiec - czym przykryć motocykl


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że za późno, ale bedzie dla innych, kupiłem tu http://www.coner-bikes.e12.pl/index.php?op...id=66&Itemid=56

do B6S ze stelażem na 3 kufry - niestety nie pamietam, ale chyba rozmiar XL jest super w porównaniu do tego którego miałem wczśnej ( kupiłem w MOTOSTYL) miękki daje się złożyć w małą paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja rok temu kupiłem pokrowiec troszke droższy bo miałem także luisa który po jakimś czasie zrobił sie jak reklamówka plastikowa z supermarketu przemakał i na dodatek podarł sie i na wydechu przetopił. Kupiłem taki za 70 zł niewiem już co to za firma ale coś takiego to było jak ten http://moto.allegro.pl/item295139508_pokro...m_j_nowosc.html

materiał dośc gruby, po dniu całym ulewy ściągam mokry pokrowiec a Cebra sucha cos pieknego i nakładałem nieraz na goracy wydech na gołą blache i nic nagrzeje się ale nic niewidac żeby coś się topiło. Wcześniej miałem moto z karbonowym wydechem i końcówka była tylko goła blacha i na tym luis potrafił sie przetopić. Ten z aukcji widze że tez jest to co teraz mam. Polecam mam nadzieje ze to jest to samo jak tak to polecam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na zephyra kupowałem rok temu jakiś niebieski pokrowiec na allegro za 80 zeta (rozmiar M chyba). Nie moge znaleźć tej aukcji. Nie był z takiego śliskiego i mnącego się materiału, tylko taki bardziej jak tkany z nici pcv czy cuś.. i z gumkami ściągającymi na dole.

Po roku użytkowania zauważyłem:

-faktycznie nie przypala się od rozgrzanych elementów

-gumka się lekko naciągnęła, ale nadal daje rady

-Nie jest idealnie wodoszczelny, ale tez nie nasiąka - przy dużych opadach tworzą się na nim takie niecki,bajorka w których stoi woda, pod którymi na moto później znajduję trochę wody - czyli wody w nim nosić raczej się nie da.

-strasznie go ciężko (mi się nie udało) spakować go do takiej objętości, z jakiej go rozpakowałem po kupnie.

Edytowane przez _SB_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

 

Mam pytanko,poniewaz nie mam garazu i trzymam moto na parkignu strzezonym.

W tej sprawie potrzebuje plandeki by go okryc [dla niby pokrowiec ^^ na moto] wiem ze w KRAKOWIE

mozna zamowic plandeki ''szyte na miare'' ale trzeba czekac ;> a ja nie mam zaduzo czasu :notworthy:

Wiec gdzie moge kupic plandeke OD RAZU! na moto [Yamaha YBR 125]??

 

Z gory dzieki za adresy ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobie załóż konto na g-p, a potem linka do motomapki

ewentualnie uderzaj do larssona, powinni coś mieć. albo zasuwaj do scottiego, jeszcze można pogawędzić z chłopakami... :icon_mrgreen:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam z alledro taki firmy oxford i sie sprawdza, trzeba tylko poczekac az rury ostygną

 

ma dodatkowo otwory na szekle czy linke przy przednim kole

Edytowane przez marcinn72

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy w temacie, to ja polece pokrowce z aukcji tego gościa: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1697941

 

Jest to "produkcja własna", nie są może najtańsze na Allegro ani najpiękniejsze, ale za to pokrowce są bardzo grube, solidnie wykonane i odszyte, a co najważniejsze w pełni wodoszczelne (nie puszczają nawet w miejscu styku materiału z powierzchnią sprzęta, taki "efekt namiotu") i można je zakładać bez bólu na gorący wydech. Kupiłem nie wiedząc czego się spodziewać, ale jestem zadowolony :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...