Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Motocykl robi wrazenie na wszystkich, nawet na moim kumplu, ktory dosiada zielona 10 '06 i na starcie ma problemy z MT.

 

super prowadzenie, w winkle wchodzi jak sport

 

gratuluje ci maszyny, nie ma to jak zadowolony biker :icon_mrgreen:

 

co do problemow twojego kumpla na starcie - zaleta motocykli sportowych jest ich przyspieszenie do 200, a nie do 100, do 200 zwykla szejsetka da ci rade,

 

a w winkle na 100% nie wchodzi jak sport, tego to mi nie wmowisz :icon_mrgreen:

 

 

 

pozdro600

Edytowane przez lobo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a w winkle na 100% nie wchodzi jak sport, tego to mi nie wmowisz :crossy:

pozdro600

 

Na pewno na zakretach sie nie zlozysz tym jak plastikiem, ale wlasnie MT mnie zdziwil z jaka gracja w nie wchodzi jak na ćwierć tony, aby tylko uważać z manetka przy wejsciu, a przy wyjsciu dodac - ot cala filozofia. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miesniak daje rade, kupilem w Niemcowni moto demonstracyjne, 800 km. MT przyjechal do mnie 31 sierpnia, dzisiaj z rana wrocilem z opijania sprzeta. Nigdy wczesniej nie jezdzilem V-ka. Wrażenia nieziemskie.

Całe cialo wibruje razem z silnikiem. Prowadzi sie jak po sznurku do jakichs 170 km/h, ale na przyszly sezon i tak chyba skusze sie na owiewke. Motocykl robi wrazenie na wszystkich, nawet na moim kumplu, ktory dosiada zielona 10 '06 i na starcie ma problemy z MT. :bigrazz: Prawa reka musi uważac przy takim momencie z 250 kg potworem, a hample? żyleta, zawiecha też sportowa, pozycja wygodna. Ponad 150 Nm to nie przelewki, zawija asfalt aż miło. :icon_twisted: Narazie malo nim pojezdzilem, żeby powiedziec cos wiecej (w PL zrobilem 230 KM).

Ci, ktorzy jezdzili na rzedowych czworkach, moga miec zastrzezenia co do krótkich przelożen (odcinka 5500).

Wiecej wad nie znalazlem, i nie zaluje ani jednego centa na MT, naprawde polecam, super prowadzenie, w winkle wchodzi jak sport. Na przyszly sezon przewiduje Skorpiony. To chyba bylo by na tyle w wielkim skrocie, bo o tym motocyklu moglbym opowiadac godzinami... Pozdrawiam!

 

PS. Fotki już zrobione, tylko kumpel musi mi przeslac.

 

 

Gratuluję i czekamy na foty!

Pozdrawiam! :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wita

ja mam mt-eka (parowóz) moto jest spoko pomijam lans itd co do jazdy wrażenia spoko zawieszenie i hamulce górna półka co do tego ze dużo ich sprzedają gdy są w miarę nowe to moim zdaniem spowodowane jest tym ze kupuje je kolesie nie przygotowani do takiego moto a mianowicie wydech akcesoryjny kosztuje w serwisie ok 8 tys zł praktycznie poza dealerami nie można nic kupić bo tunerzy praktycznie nie maja oferty do tego moto a wszystko jest drogie ale wystarczy dobrze poszukać bądź mieć trochę grosza i można kupić wszystko kufry wydech crash pady szybkę. Wady - o ile sa może ograniczenia bardziej mały zbiornik paliwa starcza na dystans od 180-200 km zależy od techniki jazdy mnie w trasie 5,4 l/100 km do 130 km/h. liczyć sie trzeba ze orzy normalnej w miarę spokojnej jeździe opona tylnia nowa co sezon - ale i tak jest czadowa maszyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jest to jedyne moto na dzień dzisiejszy które wywołało burzę mózgu,po enduro jedyny którego na dzień dzisiejszy kupiłbym.Byłem u znajomego który serwisuje Yamahe i nie tylko i posiada MT-01,powiedział ciekawostkę.Yamaha informuje nabywców moto o wadzie fabrycznej tylniego amortyzatora a konkretnie dolnego mocowania.Kawałek stopu aluminium gdzie przykręcony jest amor(nie znam fachowej nazwy),może uledz pęknieciu i spowodować poważny wypadek podczas jazdy.Yamaha podjeła się wymiany wadliwego elementu.Tyle co mi powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z Was mógłby ewentualnie coś powiedzieć na temat tej maszynki?

 

Użytkuję MT01 od sierpnia 2007. Nie wiem czego oczekujesz od motocykla, ale jak dla mnie MT01 to wspaniały, niespodziewanie poręczny motocykl o wielu zastosowaniach.

Na PM mogę wysłaś Ci dodatkowe info i odpowiedzieć na Twoje pytania.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PM mogę wysłaś Ci dodatkowe info i odpowiedzieć na Twoje pytania.

 

wysyłaj wszystkie tutaj, forum służy też za archiwum wiadomości dla nowych pytających

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wprawdzie nigdy nie użytkowałem tego motocykla ale moim zdaniem to piękna i już w pewnym sensie kultowa maszyna! Wspaniały, muskularny wygląd i ta niepowtarzalna melodia silnika, ehhhhh gdybym nie był tak zakochany w przecinakach... :P :crossy:

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kiedyś marzyłem o V-Maxie, tak od niedawna wzięło mnie na MT-01... Kodo... idealnie dobrali to określenie :icon_mrgreen:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem szczęśliwym posiadaczem MT od miesiąca no i rogal mi z twarzy nie znika od tego czasu nawet na sekundę :icon_question: Ale nie ma róży vez ognia: ostatnio zanotowałem, że po wymianie oleju po 1000 km słyszę na rozgrzanym silniku lekkie cykanie przy ruszaniu a'la zaworki. Wszyscy mówią, że tak ma być, ale ja szukam dziury w całym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...