Skocz do zawartości

nareszcie... nowe moto kupione (+foto)!


vasiliy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bójcie bidy Panowie, w NTVkach silniki uchodzą za niemal niezniszczalne, jeśli będziesz dbał, to bez problemu będziesz śmigać przez długie lata!! Szerokiej, równej, krętej i pełnego baku życzę.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Vasiliy, piękny sprzęt! :)

 

 

Pozdrawiam wszystkich

[szczegolnie tych ktorzy maja moto na 2 koncu miasta ]

heh dzięki, ja mam 300km do mojego sprzęta :mrgreen:

 

Jeszcze raz gratuluję

 

pzdr :P

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim gratuluje, bo to niezawodny i" bezobsługowy" (brak łańcucha) motocykl po drugie był to pierwszy motocykl na którym mnie przewiózł kumpel i być może dlatego kupiłem sobie swoje moto;) po trzecie garażuje z właścicielem TransAlpa i faktycznie to ten sam silnik, przynajmniej z wieżchu (pokrywy), aż mnie to trochę zdziwiło bo to bardzo odmienne sprzęty.Pzdr.Szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wraznie z jazdy to 20 km od miejsca kupna do Mielca.

powiem tak: zupelnie nowa dla mnie pozycja za kierownica, jestem jeszcze nie przezwyczajony do takiego pochylenia do przodu i zgietych nog ale mysle ze pierwsze wrazenie po jezdzie w takiej pozycji bylo jak najbardziej pozytywne. i powiem ze na zakretach czuje sie jakos "pewniej" niz na chopperku - jakos latwiej, bardziej gladko sie je bierze (a te 20 km to droga calkiem calkiem kreta z ostrymi zakretami).

po za tym dla mnie to nowy wymiar mocy po zmianie z 12,5 KM CMki na 60 KM moto. ciesze sie ze mam mocny, zrywny motocykl, bo jestem przez to bezpieczniejszy na drodze. zeby wyprzedzic cos typu TIR czy autobus na CMce (125ccm) musialem dluugo sie przygotowywac, a tutaj - momencik i jest juz za mna (wyprzedzalem po drodze 2 autobusy :D). to sie chyba nazywa "bezpieczenstwo czynne" :) .

 

no coz, w 20 km nie pozanalem teog motocykla na tyle abym mogl cos wiecej napisac. ale na weekendzie ma byc cieplutko :) - nie moge sie doczekac :!:

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, niech Ci służy

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi. ..naprawdę. .. aż czasami ciężko ich wyprzedzić! !! :)

 

 

Motorynka, Ogar 50, Jawka, Mz Etz 251E, Honda Cr 125, Ktm Exc 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...