Skocz do zawartości

Wrobelek to nie najwieksze zagrozenie


DominikK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na szczęście nie miałem zderzenia z żadnym ptactwem...

Ale i tak nie lubie gołębi...

Dzisiaj jak jechałem do szkoły, to wyskoczył mi....człowiek..(!!!!)

Istny debil, spieszył sie na autobus i prawie mi wpadł pod koła, ja bym leżał....

 

PoZdRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mnie tylko róznego rodzaju robactwo się obijało, ale z ptasim gównem to nie miałem do czynienia 8O :-D :-D :-D :-D :-D 8O

chociaz mojemu bratu przed kosciołem wrona naptakała na głowe :mrgreen: :mrgreen: ale się śmiałem wtedy :P :lol: :-D :-D :-D :-D :D

Najlepsze są take akcje ,dopuki na ciebie ktoś/coś narobi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są take akcje ,dopuki na ciebie ktoś/coś narobi

 

No własnie... Dzisiaj tak wycelował że zabrudził mi polik, szyje, kurtke, bluze, podkoszulke :/ Snajper jakis?? 8O 8O 8O Co do zwierzat na moto to narazie najechałem psa i jak na tak małą predkosc (50ccm) to nie było śmiesznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie szczescie ze z fekaliami bociana sie nie spodkaliscie ja mialem taki przypadek na szczescie samochodem bo chyba by mnie to zabilo bo dziad(bocian) nawalil na cala szybe ze nawet wycieraczki nie mialy sily tego zebrac i zatrzymaly sie w polowie szyby. To jest dopiero strzal :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem zderzenie z golebiem - zahaczyl o bark, zdazylem zwolnic bo lecial jak pijany, a po zderzeniu chyba jeszcze bardziej byl pijany...

Ptak strzelil we mnie g.... i trafil w reke, pobrudzil tez manetke.

Kiedys na dluzszej prostej chcialem rozwinac duza predkosc i mi jakas pszczola rozmazala sie na kasku w ok. czola - uznalem to za znak i nie jechalem szybciej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jechałem z ojcem katamaranem. Przed nami jechał malan, który kurczowo trzymał sie traktora który wiózł na przyczepce krowe. Krowie sie zachciało to i owo... najpierw obsrała mu całą maske, a potem spłukała sporą ilością moczu :lol: Akurat jechałem dostawczakiem i wszystko dobrze było widać z góry. Ale mi sie śmiać chciało ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie miałem stety niestety spotkania z ptactwem. Ale ostatnio jadąc z otwartą szybką "dostałem liścia" w twarz... (dosłownie liściem!!!)...:D NIe wiedziałem, że to może tak boleć...

Kiedyś wybrałem się też nad jeziorko w piękną pogodę w krótkich spodenkach... Więcej już tak nie pojadę ( i niech to będzie przestroga dla wszystkich)... :) Kumplowi osa wpadła za nogawkę... I jak go uje..ała w ptaszka to prawie z motoru spadł... Zdążył wyhamować, niestety z bólu już nie zdążył postawić moto na nóżkę... Ale mówił, że w ogóle się tym w tym momencie nie przejmował... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przywaliłem w psa gmolem Rebelki, wleciał mi pod koła zza jakiegoś drzewka. Przy prędkości około 80 km/h nic nie poczułem. Tak więc jak mówili poprzednicy - jak nie można nic zrobić, to lepiej nic nie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem na przeciwnika zajaca przy 180 ale ostry chebel i sie udalo :)r

 

na grubosc wlosa ale sie udalo mialem szczescie i jak sie pozniej zastanowilem to az wymieklem bo nie mam pojecia co bye sie stalo pry takim spidzie :?: co wy na to mieliscie podobne sytuacje jak tak to opiszcie co sie dzialo i czy cos sie stalo?? pozdro all 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...