Skocz do zawartości

Rampa...


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o czymś takim : http://www.fmxschool.com/woodenramps4sale.htm bo jak dla mnie to zajebisty pomysł żeby mieć przy domku taką rampe. Ciekawe ile kosztuje złożenie czegoś takiego...ale pewnie nie tak dużo. Jak zaopatrze się w odpowiedni sprzęt to może pomyśle o czymś takim :-) Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musial bym miec jajka jak arbuzy zeby tam wyskoczyc

lol2 dobre ale co ci takie jajak pomoga :)

to moze jakies stalowe...

Ale jak sie odpowiednio wyladuje to sie nic nie czuje...

sam zauwazylem ze jak skakalem na poczatku na torze ( pierwszy raz )

i jak nie dolatywalem do ladowania to czuc bylo a jak idealnie ladowalem to sie nic prawie nie czuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne :twisted: . Trzeba mieć tylko odopowiedni sprzęt, umiejętności i odwage. Jak zaoptrzysz się, hehee, wiesz co Kamikaze jakoś coraz mniej jesteś dla mnie wiarygodny. Filmik (chociaż jeden krótki) albo jakieś zdjęcia swoje z moto pokazujesz mi już ponad 2 miesciące i nic. Na 4um też pisałeś że pokarzesz jak bokiem śmigasz i inne rzeczy. Jakoś mi tak to troche nie ten tego...sorx że uciekłem od tematu ale co tam :mrgreen: . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka rampa jak na tamtej stronce jest raczej dla zaawansowanych masakratorów, ale tak jak my możemy sobie wybudować coś znacznie mniejszego :!: Też będzie można stawiać pierwsze kroki w skokach :!: Szczególnie jeżeli teren nie jest zbut obfity w naturalne hopy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyladujesz ale jak nie wyladujesz ?? jak na torze masz hopke to jak nie dolecisz do ladujesz na plaskie a tu ladujesz pod gorke i nie lecisz 2 m nad ziemia tylko ponad 10 to tez inna sprawa

zgadza sie :)

dlatego nigdy nie skorzystam z czegos takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nigdy nie skorzystam z czegos takiego...

Hmmm :twisted:

 

Kamikadze: jak chcesz skakac, to zamiast robienia ramp dla zawodowcow zbuduj jakas hope i na niej sie ucz krecic tricki :) , bo dziewczyny nie polaca na to ze masz super rampe :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne . Trzeba mieć tylko odopowiedni sprzęt, umiejętności i odwage. Jak zaoptrzysz się, hehee, wiesz co Kamikaze jakoś coraz mniej jesteś dla mnie wiarygodny. Filmik (chociaż jeden krótki) albo jakieś zdjęcia swoje z moto pokazujesz mi już ponad 2 miesciące i nic. Na 4um też pisałeś że pokarzesz jak bokiem śmigasz i inne rzeczy. Jakoś mi tak to troche nie ten tego...sorx że uciekłem od tematu ale co tam . Pozdrawiam
To że się zaopatrze to rzuciłem w formie żartu :? a to że mam zatarty silnik nie jest moją winą. Założyłem temat bo wydawał mi sie dość orginalny i ciekawy a Ty musisz mi tu coś zarzucać. Jeśli masz do mnie uwagi to zapraszam na gg a nie robisz syf w temacie.

 

[ Dopisane: 06-10-2005, 16:11 ]

jak chcesz skakac
Nie chce skakac tylko strasznie podoba mi się jak to robią inni. Troche źle sformułowałem treść tematu. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że się zaopatrze to rzuciłem w formie żartu a to że mam zatarty silnik nie jest moją winą. Założyłem temat bo wydawał mi sie dość orginalny i ciekawy a Ty musisz mi tu coś zarzucać. Jeśli masz do mnie uwagi to zapraszam na gg a nie robisz syf w temacie.

No spoko. Sorx, mam zły dzień dzisiaj...Skocznia fajna, niezły hardkor musi być :twisted: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze
Ten komentarz był niepotrzebny, zresztą JAK ZAWSZE. Dlaczego tematy w enduro to jedna wielka kłótnia...Możecie mnie obrażać ile wlezie i jak chcecie to co pisze bo mam to od dzisiaj głęboko w dupie i ignoruje wszystkie komentarze o mnie. Mam nadzieje że kolejne posty bedą dotyczyły tematu a nie osoby Kamkaze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...