Skocz do zawartości

Rampa...


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Thx za wszytko , w Brudnych Fotkach juz pisalem ze zbieram material na filmik troche juz mam ale chce weicej chce zeby filmik byl tak samo ostro jak foty :] troch bedze to dziwnei wygladac bo hopa taka nie FMX'owa lae Triki sa trikami :] ladnie sie obrobi i bedze git :]

 

A zrobisz tak, ze zaczynasz krytykowac?? (nawet z nie wyprostowanymi rekami)

racja...

dla mnie oderwanie jednej nogi w locie graniczy z cudem...

 

Trzeba sie przelamac i nic wiecej . Jak ty panujesz nad moto w locie a nie ono nad toba to nic tylko przelamac lęk , Pamietam jak zaczynalem ledwo oderwalem noge to odrazu na bok lecialem i jescze na podnuzek nie trafilem . Najdluzej przelamywalem sie nad No Handerem w loce ale w ten weekend mowie sobie co mi tam , i zaraz sru najpierw delikatnie przez moment , pozniej do poziomu a nastpenie centralnie do tylu ( rozpieprzylem w ten sposob buzer :] Najgorszy byl moment w ktorym umialem juz oderwac rece ( ok 30 cm ) i trzeba bylo je wyprostowac , w tym momencie trzeba nic wiecej tylko odwagi itp , trzeba sie przelamac jak juz oderwaliscie te lapki i wrociliscie nie wazne na ile i jak dalego od kierdy trzeba sie tylko przelamac i odginacj je coraz dalej . W moim przypadku wystapilo strasznie dziwne uczucie nie wiem jak to okreslic ale wkoncu przelamalem sie i odgielem je do tylu -cos pieknego . Napewno wiecie jakie uczucie teraz mi towarzyszylo :D :D ;) Wielki banan :] Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zrobisz tak

Zrobiłem jakbyś chcaił wiedzieć ręce wyprostowane nogi też.Tylko ja nie próbowałem tego robić tylko przypadkiem sam to zrobiłem bo na hope wyjechałem dałem w pizde Cr i moto mnie pociągneło Ci co tam stali tak mówili.Zrobiłem ale nie wylądowałem :lol: jak lądowałem to jaja miałem na tylnim błotniku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja nie próbowałem tego robić tylko przypadkiem sam to zrobiłem bo na hope wyjechałem dałem w pizde Cr i moto mnie pociągneło Ci co tam stali tak mówili.Zrobiłem ale nie wylądowałem  jak lądowałem to jaja miałem na tylnim błotniku

 

znam to uczucie, mi kiedys maszyna wyrwala na jedno przy krecaniu koleczka, maszyna zalapala przyczepnosc i mnie pociagnela, tak ze super man byl, ale moto nie lecialo tylko bylo na kole, tak polecialem ze jajka mialem na bagazniku, myslalem ze mi popekaly ;p a ryj na baku,

mile uczucie to nie jest, wiec teraz uwazam ;p

 

ta w ogole to ENDURO tylko zaznaczyl jak wyglada idealny superman, wiec nie rozumiem dlaczego sie go czepiacie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jakbyś chcaił wiedzieć ręce wyprostowane nogi też
tak ze super man byl
Zaraz wleci ktoś i opowie historie że zrobił frontflipa na Pony :lol: (joke), Tak na poważnie to fajnie słyszeć że kilka osób próbuje coś wykręcić i im się to udaje. Pozdro i powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde nawet nie wiecie jak sie ciesze znalazlem sponsora na Prawidziwa FMX' owa rampe moze nie bedze to 3 metrowy potwor ale cos kolo 2.5 musi miec . Rampe bede robil ze stali . Bo koszty sa podobne do drewnianej a napewno dluzej pociagnie rampa ze stali . Jescze tylko zmienic moto i od nastpego sezonu zaczynamy na powaznie . Jescze raz pozdro nawet nie wiecie co czuje- znam tylko jedno slowko ktore to najlepiej opisze " OGIEŃ " Tak wiec koledzy FMX 'owcy szykujcie sie nadchodze :] Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde nawet nie wiecie jak sie ciesze znalazlem sponsora na Prawidziwa FMX' owa rampe moze nie bedze to 3 metrowy potwor ale cos kolo 2.5 musi miec . Rampe bede robil ze stali . Bo koszty sa podobne do drewnianej a napewno dluzej pociagnie rampa ze stali . Jescze tylko zmienic moto i od nastpego sezonu zaczynamy na powaznie . Jescze raz pozdro nawet nie wiecie co czuje- znam tylko jedno slowko ktore to najlepiej opisze " OGIEŃ " Tak wiec koledzy FMX 'owcy szykujcie sie nadchodze :] Pozdro

No kurde hormon gratuluje :)

widzialem ze przedzej czy pozniej bedziesz mial rampe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde nawet nie wiecie jak sie ciesze znalazlem sponsora na Prawidziwa FMX' owa rampe moze nie bedze to 3 metrowy potwor ale cos kolo 2.5 musi miec . Rampe bede robil ze stali . Bo koszty sa podobne do drewnianej a napewno dluzej pociagnie rampa ze stali . Jescze tylko zmienic moto i od nastpego sezonu zaczynamy na powaznie . Jescze raz pozdro nawet nie wiecie co czuje- znam tylko jedno slowko ktore to najlepiej opisze " OGIEŃ " Tak wiec koledzy FMX 'owcy szykujcie sie nadchodze :] Pozdro
Nieźle w takim tempie sponsor i rampa 8O No to nie pozostaje nic innego jak pogratulować i życzyć powodzenia w dalszych sukcesach!!! A następny sprzęcik kupujesz sam czy też masz sponsora :)???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde nawet nie wiecie jak sie ciesze znalazlem sponsora na Prawidziwa FMX' owa rampe moze nie bedze to 3 metrowy potwor ale cos kolo 2.5 musi miec . Rampe bede robil ze stali . Bo koszty sa podobne do drewnianej a napewno dluzej pociagnie rampa ze stali . Jescze tylko zmienic moto i od nastpego sezonu zaczynamy na powaznie . Jescze raz pozdro nawet nie wiecie co czuje- znam tylko jedno slowko ktore to najlepiej opisze " OGIEŃ " Tak wiec koledzy FMX 'owcy szykujcie sie nadchodze :] Pozdro

Hormon jak juz bedziesz ganial z Pastraną to wspomnij o kolegach z forum ktorzy Cie motywowali :) . I jak rampa bedzie gotowa to obowiazkowo fotki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam to uczucie, mi kiedys maszyna wyrwala na jedno przy krecaniu koleczka

Ja nie kręciłem żadnych kółeczek tylko leciałem na hopie 2metry nad ziemią to były pierwsze skoki :-) .A teraz już jest elegancko na zawodach jak byłem to hopa długościowo krótka 15 metrów,ale za to leciałeś 4 metry nad ziemią :twisted: to jest zajebiste uczucie,adrenalinka na maxa i....czas na odpoczynek w trakcie lotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne fotki Hormon...Sorka za lekkiego offtopica ale związane z FMX - Nowinka(chyba) Travis wykonał podwójnego backflipa i wylądował bez gleby (widziałem fotki). No to teraz jeszcze tylko frontflip, ale z tym to chyba poczekamy. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...