Skocz do zawartości

Rampa...


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja widzialem frontflipa na bmxie, na dodatek koles przy ladowaniu sie nie zylozyl,

a co do doublebackflip, to ogladalem program, i tlumaczyli dlaczego jest to ciezkie do zrobienia, otoz motor dostaje zbyt duzej rotacji, i przez to ladowanie jest bardzo ciezkie, bo doublebackflipa z ladowaniem do basenu z gabkami to widzialem, jak na razie nikt nie wyladowal na ziemi bo ludzie chca zyc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pastrana napewno juz cos kombinuje zeby na ziemi wyladowac bo do basenu tez juz widzialem

 

On to zrobi :D a niedlugo bedzie probowal frontflipa ;)

 

najbardziej to INDIANA AIR

 

Mi sie podoba Shaolin :twisted: Hormonie zrob go ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowielm ze mi sie najbardziej podoba INDIANA AIR tylko chcial bym go jak najszybciej umiec . No no SHaolin Fajny trix moze niedlogo :]

 

Gadalismy o Supermanie tak wiec

 

9.jpg

 

Na focie nie ja tylko moj braciszek , mi cos qrde niechcialo wychodzic .

Chcecie wiecej to zapraszam do Brudnych Fotek :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no hormon respekt, dorwe tylko DR350SHC to moze bede cos podobnego probowal, tylko dziewczyna mnie wtedy zabije chyba ;p

juz raz bylo niemilo jak sie dowiedziala o kilku glebach, gdy np. nie moglem motoru z siebie sciagnac bo mi noge przygniutl :roll:

 

powiedz bratu jedynie zeby ochraniacze na kolana zakladal, bo bedzie bolalo jak nie wyjdzie, rozwijac sie chlopaki rozwijac :D

 

dodam ze my z Yosarianem sie szykujemy do zrobienia pomocniczych stelazy do jazdy na kole, zeby na plery nie poleciec

w ogole to Yosariana honda ucierpiala tracac tylna lampe po tym jak gosc pokazywal na jego sprzecie jak sie da latac na kole, ciagnal ile chcial, ale za 3 razem chyba sie wkrecila na wyzsze obroty i przyliczyl plecy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...