Skocz do zawartości

Turystyk / enduro ;)


Rekomendowane odpowiedzi

W TDM-ach nie ma wskaźnika cisnienia oleju i trzeba sprawdzać regularnie poziom oleju. Zdażaja sie zatem egzemplarze jeżdżone przez flejtuchów z przytartymi panewkami i to moze być opinia, która słyszałeś.

No, ale bez oleju to ja ci moge kazdy silnik załatwić :-)

Zakład, klaudiuszu? :-) :-)

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwośc kupna Transalpa ale jeszcze poczekam do następnnego sezonu bo nie ja do końca o tym decyduję...

Małe pyt. Jak jest z wibracjami u tego motocykla (kolega jeździł na nim i powiedział że to go najbardziej denrwowało - to prawda z tymi wibracjami??) i czy prędkości 140km/h to dla niego duży problem? (170-180 max. wkońcu ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wibracje nie dokuczają w trampku, a latałem po 1000km dziennie.

140km/h to jeszcze się ujedzie, ale komfortowa jazda kończy się przy ok. 120. Mój leci 170km/h dość spokojnie, acz daje przy tym sygnały, że nie jest to jego ulubiona prędkość przelotowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Panowie jak komu wibrcje przeszkadzaja to moze Goldwing?

:lol:

Powaznie-DR Big ma 2 walki wyrownujace to moze BIG?

Z BMW to jest tak ze moze i drogi to sprzet, ale np. w USA bardzo malo jest ofert sprzedazy z "drugiej reki"- mimo ze sprzedano ich duzo.

Mi najbardziej przeszkadza w BMW miekka kanapa(bo mam twarda du...e) i maly przeswit- ale daje rade i w terenie:-))).Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER
W TDM-ach nie ma wskaźnika cisnienia oleju i trzeba sprawdzać regularnie poziom oleju.

ja mam Super Tenere-prawdziwe turystyczne enduro!!! Silnik w TDm to rozwiniecie silnika z Super Tenery. Oleju nie sprawdzam od wymiany do wymiany bo nie bierze go po prostu. Przejechalem na moim moto 35 000km (3 sezony) i nic nigdy mi sie niepokojacego nie dzialo. SUPER MOTOCYKL!!! POlecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem jest taki że mój kumpel jeżdzi od 6 roku życia a jego ojciec jest bylym Zawodnikiem w Enduro (startowal w latach 60-ych i 70-ych) i sie troszke znają na tym, ale ten problem z Elektryką ich przerósl :) Ale ogólnie też uważają że Tenery to dobre sprzęty ale troszke za malo koni 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...